"Bayern" prarado viltis apginti čempionų titulą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos šešerios 31-ojo turo rungtynės, kuriose Miuncheno „Bayern“ pralaimėjo „Hamburger“ ir taip prarado visas viltis apginti čempionato auksą, „Borussia“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Eintracht“, „Hertha“ svečiuose sudaužė „Aachen“, pergales taip pat šventė „Stuttgart“ bei „Hannover“ ekipos, o „Nurnberg“ ir „Wolfsburg“ dvikova baigėsi taikiai.

Centriniame turo mače ginklus surėmė čempionų titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ ir uostamiesčio „Hamburger“ klubas. Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 35-ąją minutę svečių vartininką Franką Rostą nuginklavo „Bayern“ legionierius iš Peru Claudio Pizarro.

Antrame kėlinyje 71-ąją minutę „Hamburger“ pavyko išlyginti rezultatą, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Rafaelis van der Vaartas. Po šešių minučių svečiai jau pirmavo po tikslaus Paolo Guerrero smūgio. Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Hamburger“ komanda liko užbaiginėti rungtynių mažumoje, nesiš aikštės išvarytas buvo Thimothee Atouba.

Bet „Bayern“ taip ir nepavyko išplėšti bent taško šiame mače, o tai reiškė, kad klubas prarado visas viltis apginti čempionų vardus bei iškovoti teisę kitais metais žaisti UEFA Čempionų Lygoje. „Hamburger“ po pergalės šoktelėjo į 9-ąją vietą.

Kitose rungtynėse vienas pirmenybių autsaiderių „Aachen“ patyrė triuškinantį pralaimėjo sostinės Berlyno „Hertha“ komandai. Sužaidus vos 6 minutes Gilberto išvedė savo komandą į priekį. Po dešimties minučių į „Hertha“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurio stojo mušti Laurentiu Reghecampf as, bet vartininkas Christianas Fiedleris sugebėjo atmušti jį.

Antrame kėlinyje sužaidus tris minutes Christianas Giminezas padvigubino sostinės klubo persvarą, 77-ąją minutę Marko Panteličius pridėjo trečią įvartį, o „vinį“ į „Aachen“ „karstą“ 81-ąją minutę „įkalė“ turkas Yildiray`us Basturkas.

Dar vienose varžybose Dortmundo „Borussia“ sugebėjo 2-0 įveikti Frankfurto „Eintracht“ vienuolikę. Abu įvarčius nugalėtojų komandai 39-ąją ir 66-ąją minutėmis pelnė Šveicarijos nacionalinės rinktinės ir „Borussia“ klubo atakų lyderis Alexanderis Frei`us.

„Nurnberg“ klubas namuose taikiai suaidė su „Wolfsburg“ 1 -1. 17-tą minutę svečius į priekį išvedė lenkas Jacekas Krzynowekas, bet po aštuonių minučių Andreasas Wolfas tiksliu smūgiu išplėšė tašką „Nurnberg“ komandai.