"Barcelona" pergalė pažymėta Alveso vaidyba, "Real" klasiškai sutriuškino varžovus (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių VIII turo rungtynėse eilinę pergalę šventė "Barcelona" futbolininkai.

Josepo Guardiolos auklėtiniai išvykoje dėka dviejų argentiniečio Lionelio Messi įvarčių palaužė "Zaragoza" vienuolikės pasipriešinimą.

Verta pastebėti, kad šiame susitikime nebuvo apsieita be vaidybos, kurios iniciatoriumi tapo teatro elementų nevengiantis katalonų klubo brazilas Dani Alvesas.

Gynėjas antrojo kėlinio pradžioje vos priliestas argentiniečio Leonardo Ponzio krito ant vejos lyg būtų gavęs stiprų smūgį iš alkūnės ir raitėsi skausmo perkreiptu veidu, kol arbitras parodė šeimininkų saugui raudoną kortelę.

Čempionato lydere ir toliau išlieka Madrido "Real" ekipa, kuri šįkart savų žiūrovų akivaizdoje 6-1 sutriuškino Santandero "Racing" komandą.

Nugalėtojų gretose net keturis kartus pasižymėjo puikią sportinę formą demonstruojantis Cristiano Ronaldo, po kartą kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas ir Mesutas Ozilas.

Kitame mače netikėtą pralaimėjimą "Mestalla" stadione patyrė "Valencia" futbolininkai rezultatu 2-1 nusileidę "Mallorca" vienuolikei.

"Šikšnosparnių" gretose nuo rungtynių pradžios debiutavo lietuvis Marius Stankevičius, tačiau grubių klaidų nedaręs krašto gynėjas buvo pakeistas po didžiosios pertraukos.

"Zaragoza" 0 - 2 "Barcelona"
42' [0 - 1] L. Messi
66' [0 - 2] L. Messi

47' iš aikštės pašalintas L. Ponzio ("Zaragoza")

Alveso vaidyba:

Madrido "Real" 6 - 1 Santandero "Racing"
10' [1 - 0] G. Higuain
15' [2 - 0] C. Ronaldo
27' [3 - 0] C. Ronaldo
48' [4 - 0] C. Ronaldo
55' [5 - 0] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
64' [6 - 0] M. Ozil
74' [6 - 1] P.K. Diop

"Valencia" 1 - 2 "Mallorca"
7' [0 - 1] G. Castro (iš 11 m. baudinio)
29' [0 - 2] G. Castro
36' [1 - 2] R. Soldado (iš 11 m. baudinio)