"Barcelona" namie neatsilaikė prieš Ispanijos čempionato naujokę (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sensacingą pralaimėjimą Ispanijos čempionato II ture patyrė "Barcelona" klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 0-2 nusileidęs aukščiausiosios lygos naujokei "Hercules" ekipai.

Tai buvo pirmieji svečių iškovoti taškai šį sezoną.

Nors katalonai pradžioje turėjo žaidybinį pranašumą, 26 minutę "Hercules" netikėtai išsiveržė į priekį, kai debiutuodamas komandoje įvartį pelnė Nelsonas Valdezas.

Antrajame kėlinyje paragvajietis padvigubino naujokų pranašumą, o nesiliovusios "Barcelona" buvo bevaisės.

Lionelio Messi, Pedro, Davido Villos ir kitų bandymus atremdavo įspūdingai žaidęs vartininkas Juanas Calatuyudas, o šeimininkų strategas Pepas Guardiola veikiausiai gailėsis to, kad nusprendė pataupyti ir ant atsarginių suolelio paliko Sergio Busquetsą, Carlesą Puyolį, Dani Alvesą bei Xavi.

Pirmąją pergalę iškovojo Madrido "Real", minimaliu rezultatu 1-0 palaužusi "Osasuna". Vienintelį įvartį pelnė ne itin dažnai pasižymintis vidurio gynėjas Ricardo Carvalho.

Šeimininkai dominavo aikštėje, tačiau nesugebėjo įtvirtinti pergalės antru įvarčiu. Nepaisant to, Jose Mourinho ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtą tašką ir aplenkė aršiausią konkurentą "Barcelona" klubą, kuris turi tris taškus.

"Barcelona" 0 - 2 "Hercules"
27' [0 - 1] Nelson Valdez
59' [0 - 2] Nelson Valdez

"Valencia" 1 - 0 Santandero "Racing"
45' [1 - 0] Hedwiges Maduro

Madrido "Real" 1 - 0 "Osasuna"
48' [1 - 0] Ricardo Carvalho

Bilbao "Athletic" 1 - 2 Madrido "Atletico"
12' [0 - 1] Diego Forlan
81' [0 - 2] Tiago
88' [1 - 2] Fernando Llorente