"Barcelona" eliminavo "Real" ir keliauja į Čempionų lygos finalą (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Madrido "Real" nedidelio stebuklo sukurti nesugebėjo - be viešbutyje likusio trenerio Jose Mourinho sostinės ekipa antrajame pusfinalio mače sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Barcelona", tačiau to nepakako, nes pirmąją dvikovą katalonai laimėjo 2-0.

Barselonos komanda pateko į prestižinio turnyro finalą, kuriame grumsis su "Man Utd" ir Gelzenkircheno "Schalke" poros nugalėtoju. Jis paaiškės trečiadienį Mančesteryje, o lemiama dvikova dėl taurės vyks gegužės 28 dieną Londono "Wembley" stadione.

***

Spėjama, kad Mourinho nevyko į "Camp Nou" dėl saugumo sumetimų. Vienaip ar kitaip, jis nebūtų galėjęs vadovauti savo komandai iš techninės zonos dėl suspendavimo, kurį gavo už išvijimą į tribūnas pirmajame pusfinalio mače.

Dvikovos pradžioje "Real" siekė pelnyti greitą įvartį, tačiau to padaryti nesugebėjo ir per pirmąsias 45 minutės praktiškai jokios grėsmės varžovų vartams nesukėlė. Negelbėjo ir Kaka - pastaruoju metu neblogą sportinę formą demonstravęs brazilas gavo retą šansą pasirodyti startinėje sudėtyje, tačiau pirminė savo paties šešėlį ir tuoj po pertraukos buvo pakeistas Mesuto Ozilo.

Tuo metu "Barcelona" sau įprastu stiliumi kontroliavo kamuolį ir turėjo bent tris puikias progas pasižymėti: du Lionelio Messi ir vieną Davido Villos smūgį atrėmė "Real" vartininkas Ikeras Casillasas.

Po pertraukos Madrido komanda kiek atgijo, tačiau 54 minutę klaida gynyboje pasinaudojęs Pedro išbėgo vienas prieš Casillasą ir pasiuntė kamuolį į tinklą - 1-0.

"Real" nepasidavė ir 64 minutę atstatė pusiausvyrą: iš pradžių Angelis Di Maria sudrebino virpstą, o po to perdavė kamuolį Marcelo, kuris smūgiu iš arti grąžino nedidelę viltį.

Madrido klubui reikėjo mušti dar du įvarčius, bet "Barcelona" vėlyvos dramos išvengė. Ispanijos čempionai sėkmingai apsigynė, o rungtynių pabaigoje į aikštę garsiai plojant žiūrovams išbėgo ir gynėjas Ericas Abidalis, atsigavęs po kepenų auglio operacijos.

Arbitrui, per visas 90 minučių sugebėjusiam išvengti teatrališkų scenų ir bereikalingų intrigų, paskelbus rungtynių pabaigą, "Real" futbolininkams teliko niūriais veidais judėti rūbinių link. Tuo metu "Barcelona" šventė ir tikėjosi gegužės 28 dieną ketvirtą kartą klubo istorijoje kelti į viršų Čempionų lygos taurę.

"Barcelona" 1 - 1 Madrido "Real"
(pirmosios rungtynės 2-0, bendras rezultatas 3-1)
54' [1 - 0] Pedro
64' [1 - 1] Marcelo