"Barca" iškovojo pergalę, "Deportivo" komandą nuo pralaimėjimo išgelbėjo vartininko įvartis (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistose Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXIV turo rungtynėse pergalę po atkaklios kovos iškovojo "Barcelona" futbolininkai.

Josepo Guardiolos auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 palaužė Bilbao "Athletic" vienuolikės pasipriešinimą, nors iki 77 minutės rezultatas dar buvo lygus.

Katalonijos klubo didvyriu tapo Lionelis Messi, kurio įvartis atstatė čempionate pirmaujančios "Barcos" pranašumą nuo Madrido "Real" ekipos iki 5 taškų.

Įspūdinga drama vyko Almerijoje, kur La Korunjos "Deportivo" komanda prieš vietos futbolininkos išsigelbėjo penktąją teisėjo pridėto laiko minutę - po kampinio galva pasižymėjo svečių vartininkas Danielis Aranzubia - 1-1.

Kitame mače tris taškus į savo turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašė "Sevilla", o "Villarreal" - "Malaga" dvikovoje užfiksuotos lygiosios 1-1.

"Almeria" 1 - 1 La Korunjos "Deportivo"
48' [1 - 0] P. Piatti
90' [1 - 1] D. Aranzubia

Aranzubios įvartis:

Madrido "Getafe" 0 - 1 Santandero "Racing"
88' [0 - 1] P. Pinillos (iš 11 m. baudinio)

87' iš aikštės pašalintas I. Marcano ("Getafe")

Pamplonos "Osasuna" 4 - 0 Barselonos "Espanyol"
14' [1 - 0] J. Nekounam
55' [2 - 0] J. Nekounam (iš 11 m. baudinio)
80' [3 - 0] Lolo
88' [4 - 0] F. Soriano

"Villarreal" 1 - 1 "Malaga"
36' [1 - 0] M. Ruben
82' [1 - 1] S. Fernandez

"Sevilla" 1 - 0 Alikantės "Hercules"
21' [1 - 0] I. Rakitic

"Barcelona" 2 - 1 Bilbao "Athletic"
4' [1 - 0] D. Villa
50' [1 - 1] A. Iraola (iš 11 m. baudinio)
78' [2 - 1] L. Messi