"Barca" ir "Real" nepasigailėjo savo varžovų, "Atletico" lieka lyderio pozicijoje (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos paskutinės penkerios 20-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" susigrūmė su Chichono "Sporting" futbolininkais. Zinedine' Zidane'o vadovaujama ekipa dar pirmajame kėlinyje sutriuškino varžovus.

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Garethas Bale'as, pasižymėjęs po Toni Krooso pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės. 9-ąją minutę pranašumą padidino Cristiano Ronaldo, o varžovą triuškinimą vos po trijų minučių pradėjo Karimas Benzema, pelnęs itin gražų įvartį.

Dar iki pirmojo kėlinio pabaigos į "Gijon" vartus krito du įvarčiai, kuriuos pridėjo C. Ronaldo bei K. Benzema.

Antrajame kėlinyje "baltieji" nebepelnė įvarčių ir neteko dviejų lyderių - G. Bale'o su K. Benzema. Kol kas neaišku, kokio rimtumo traumas futbolininkai patyrė.

62-ąją minutę paguodos įvartį pelnė varžovai iš Chichono, kai "Real" gynybos spragomis pasinaudojęs Ismaelis Lopezas nuginklavo Keylorą Navasą.

"Las Palmas" namuose priėmė Madrido "Atletico" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 3-0 įrodė savo pranašumą ir liko pirmoje turnyrinės lentėls vietoje.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Filipe Luisas ir beveik kiekvienose rungtynės bent po įvartį pelnantis prancūzas Antoine'as Griezmannas. Krašto puolėjas šiame susitikime varžovų vartininkus nuginklavo du kartus ir Ispanijos pirmenybėse šį sezoną yra pelnęs jau 12 įvarčių.

Kitose rungtynėse "Valencia" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš Madrido "Rayo Vallecano", o Madrido "Getafe" atsitiesė po praleisto įvarčio ir nukovė Barselonos "Espanyol".

Paskutinis susitikimas įvyko "Camp Nou" stadione, kur santykius išsiaiškinti susitiko "Barcelona" ir Bilbao "Athletic". Nesėkminga baskų rungtynių pradžią nulėmė žeminantį pralaimėjimą rezultatu 6-0 prieš katalonus.

4-ąją minutę už pražangą prieš Luisą Suarezą "Athletic" vartininkas buvo pašalintas iš aikštės ir nuo to momento prasidėjo varžovo triuškinimas. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Lionelis Messi (11 m. baudinys), Neymaras, Ivanas Rakitičius ir tris kartus pasižymėjęs L. Suarezas. Urugvajietis su 18 įvarčių yra rezultatyviausias "Primera" žaidėjas.

"Real Madrid" 5 - 1 "Gijon"
7' [1 - 0] G. Bale
9' [2 - 0] C. Ronaldo
12' [3 - 0] K. Benzema
18' [4 - 0] C. Ronaldo
41' [5 - 0] K. Benzema
62' [5 - 1] I. Lopez

"Valencia" 2 - 2 "Rayo Vallecano"
15' [0 - 1] Jozabed
55' [1 - 1] A. Negredo
69' [1 - 2] D. Llorente
88' [2 - 2] A. Paco

"Getafe" 3 - 1 "Espanyol"
26' [0 - 1] H. Perez
29' [1 - 1] P. Leon
37' [2 - 1] P. Sarabia
90+4' [3 - 1] M. Gomez

"Las Palmas" 0 - 3 "Atletico Madrid"
17' [0 - 1] F. Luis
68' [0 - 2] A. Griezmann
89' [0 - 3] A. Griezmann

"Barcelona" 6 - 0 "Athletic Bilbao"
7' [1 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
31' [2 - 0] Neymar
47' [3 - 0] L. Suarez
62' [4 - 0] I. Rakitič
69' [5 - 0] L. Suarez
82' [6 - 0] L. Suarez
4' G. Iraizoz ("Athletic") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8230805" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>