Baigėsi pirmasis LFF taurės etapas © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį baigėsi 2007/08 metų LFF taurės pirmojo etapo susitikimai, po kurių paiškėjo visos šešiolika turnyre kovą pratęsiantys klubai. Devynias dvikovas laimėjo aikštės šeimininkais turėjusios būti komandos, penkias pergales iškovojo svečiai, o dviejų susitikimų nugalėtojas sprendėsi be kovos.

Kaip jau skelbėme, dėl finansinių sunkumų taurės varžybose atsisakius dalyvauti Radviliškio "Žėručiui" į antrą etapą be kovos pateko Klaipėdos "Glestum", o antruoju pasitraukusiu net neprasidėjus kovoms tapo Vilniaus "Ozas", kuris užleido kelialapį tolyn Plikių "Sakuonai".

Be dar prieš dvi savaites Sekmadienio futbolo lygos ekipų tarpusavio dvikovas laimėjusių "Fortūnos" ir "Kiemo" tolyn žengė dar žemesnių lygų komandos - sostinės "Kruša", gana netikėtai II lygos Kaišiadorių "Savingę" įveikęs "LICS", taip pat Marijampolės "Švyturys", Visagino "Evikonas", Vilniaus "Dynamo", "Policija", "Gariūnai", kurie nugalėjo II lygos Kauno "Visą labą", Kauno "Švaitas".

Kovas tęsia II lygos "Mažeikiai", Kėdainių "Lifosa", Alytaus "Vidzgiris", o I lygoje žaidžiantis Tauragės "Tauras ir Erra" tik po atkaklios kovos prireikus pratęsimo 3-2 palaužė SFL rungtyniaujantį Ukmergės "Spartaką".

Antrojo etapo burtai bus traukiami birželio 12 dieną 13 valandą Lietuvos futbolo federacijoje. Šiame etape visi pirmąjį etapą įveikę klubai bus suporuoti tarpusavyje ir žais dėl teisės patekti į trečią etapą, kur nugalėtojams teks kautis su aštuoniomis I lygos komandomis.

Ketvirtajame etape į kovą įsijungs ir 2 stipriausios I lygos bei šešios "A lygos" komandos. Nuo šeštojo etapo (ketvirtfinalyje) LFF taurės varžybose dalyvaus ir keturi stipriausi praėjusių metų Lietuvos klubai.