B. Rodgersas: „Finišuosime ten, kur nusipelnėme būti“ © PA nuotr.

„Leicester City“ sekmadienį itin susikomplikavo savo situaciją kovoje dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje, kai netikėtai išvykoje turėjo pripažinti „Bournemouth“ pranašumą.

Po mačo „lapių“ strategas Brendanas  pripažino, kad tokio rezultato nesitikėjo ir apgailestavo, jog jo komanda leido varžovams sugrįžti į rungtynes.

„Tikrai to nesitikėjau, tačiau nesame tokie geri, kad galėtume per daug atsipalaiduoti. Kontroliavome rungtynes, bet vėliau varžovai pakeitė savo žaidimą. Tokiais atvejais sunkiausios būna pirmosios 10 minučių.

Mes leidome „Bournemouth“ sugrįžti į rungtynes su padovanotu 11 metrų baudiniu. Buvau labai nusivylęs komandos žaidimu nuo to momento. Įprastai esame komanda, pasižyminti geru psichologiniu pasiruošimu.

Soyuncu nusipelnė raudonos kortelės. Tame epizode privalėjome sužaisti geriau, o Soyuncu tiesiog suteikė šansą teisėjui jį pašalinti iš aikštės. Mums jo labai trūks artimiausiuose mačuose.

Visuomet sakiau, kad svajojame apie finišą pirmajame ketverte, tačiau dabar mums turėtų rūpėti tik demonstruojamas žaidimas. Po „Premier“ lygos sugrįžimo rungtynėse mes dažnai gerai sužaidžiame 45 minutes, o to tikrai neužtenka. Finišuosime ten, kur nusipelnėme būti“, – po pralaimėjimo kalbėjo B. Rodgersas.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos