Autsaiderių dvikovą laimėjo "Bochum" © Eurofootball.lt
Penktadienio vakare buvo sužaistos vienintelės Vokietijos Bundesligos čempionato 10-ojo turo rungtynės. Susitiko 16-ąją vietą užimantis „Hannover“ ir lygos naujokas, absoliutus autsaideris „Bochum“ klubas. Pergalę, įtikinamu rezultatu 2-0 iškovojo svečiai iš Bochumo.

„Hannover“ 0 – 2 „Bochum“
4‘ [0 – 1] Pavel Drsek
76‘ [0 – 2] Theofanis Gekas

Įvarčio Hanoveryje susirinkusiems žiūrovams ilgai laukti nereikėjo. Jau 4-ąją mačo minutę „Bochum“ gynėjas Pavelas Drsekas po Denniso Grote perdavimo nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į „Hannover“ vartų sargo Roberto Enke vartus. Rungtynėms kiek aprimus dar vieną progą sukūrė svečiai: Oliveris Schroderis pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, ir kamuolys „surado“ Fabio Junioro galvą, bet jo smūgį vargais ne galais atrėmė R.Enke.

Įpusėjus pirmajam kėlinukui dar kartą gelbėti savo vartus nuo įvarčio turėjo R.Enke, kuris atrėmė tolimą Theofanio Geko smūgį. 43-iąją minutę pirmąją progą sukūrė „Hannover“, kai Michaelio Tarnato smūgiuotas kamuolys lėkė virš vartų. Tačiau po minutės aikštės šeimininkai vos nepelnė išlyginamojo įvarčio, kai puolėjas Jiri Stajneris suklaidino „Bochum“ vartininką Alexanderį Bade`ą ir siuntė kamuolį į vartus, bet paskutiniu momentu pirmojo įvarčio autorius P.Drsekas išmušė beriedantį kamuolį iš vartų linijos.

Antrame kėlinyje abidvi ekipos demonstravo puikią gynybą ir neleido varžovams sukurti pavojingų išpuolių. Užtat 76-ąją minutę „Hannover“ vartininkas R.Enke atlaikė dar vieną tolimą smūgį, tačiau kamuolį atmušė nesėmingai ir prie jo pirmasis suskubęs svečių puolėjas T.Gekas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Rungtynių pabaigoje laimę iš toli pabandė tas pats T.Gekas, bet jo smūgiuotas kamuolys ėkė visiškai greta vartų virpsto.

Po šios pergalės „Bochum“ futbolininkai su „Hannover“ turnyrinėje lentelėje apsikeitė vietomis: „Hannover“ užima paskutiniąją vietą, tuo tarpu „Bochum“ šokteli į 16-ąją.