„Atletico“ palaužė mažumoje likusius „Rayo Vallecano“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „La Liga“ rungtynėse Madrido „Atletico“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

„Matrasiniai“ abu savo įvarčius pelnė įpusėjus pirmąjam kėliniui. 22 minutę pasižymėjo Nahuelis Molina, o už 2 minučių savąjį tikslų smūgį pridėjo Mario Hermoso.

62 minutę „Rayo Vallecano“ liko žaisti mažumoje, kai raudona kortelė buvo parodyta Florianui Lejeune.

Nepaisant to, Madrido ekipa sugebėjo sušvelninti atsilikimą po 85 minutę pelnyto Frano Garcia įvarčio.

Po šio susitikimo „Atletico“ ir toliau gana tvirtai stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Vallecano“ futbolininkai rikiuojasi devinti.