"Atletico" futbolininkai nesulaikė rekordinę pergalę iškovojusio "Barcelona" klubo (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos septynerios Ispanijos "Liga BBVA" pirmenybių XXII turo rungtynės.

Ir toliau nuo kelio varžovus šluoja lyderė "Barcelona", namie net 3-0 sutriuškinusi Madrido "Atletico". Pažymėtina, kad šalies čempionai pagerino pusę amžiaus "Real" priklausiusį lygos rekordą iškovodami jau 16-ą pergalę iš eilės.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Lionelis Messi, kurio sąskaitoje šį sezoną jau 40 tikslių smūgių.

Pirmąjį pralaimėjimą savų žiūrovų akivaizdoje patyrė "Villarreal" futbolininkai. Trečiąją turnyrinės lentelės vietą užimantys Juano Carloso Garrido auklėtiniai netikėtai minimaliu rezultatu 1-0 nusileido Valensijos "Levante" vienuolikei.

"Almeria" 3 - 2 Barselonos "Espanyol"
5' [1 - 0] M.A.S. Fernandez
7' [2 - 0] K. Uche
18' [3 - 0] H.D. Bernardello
34' [3 - 1] J. Verdu
49' [3 - 2] A. Vazquez

Bilbao "Athletic" 3 - 0 Chichono "Sporting"
16' [1 - 0] D. Lopez (iš 11 m. baudinio)
28' [2 - 0] G. Toquero
73' [3 - 0] F. Llorente

15' iš aikštės pašalintas A. Gregory ("Sporting")

Madrido "Getafe" 4 - 1 La Korunjos "Deportivo"
19' [1 - 0] A. Colunga
26' [2 - 0] A. Colunga
44' [3 - 0] Miku
57' [4 - 0] P. Rios
68' [4 - 1] I.S. Riki (iš 11 m. baudinio)

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Mallorca"
8' [1 - 0] M. Flano
37' [1 - 1] G. Castro

"Zaragoza" 1 - 1 Santandero "Racing"
14' [0 - 1] C.F. Salas
40' [1 - 1] S. Boutahar

"Villarreal" 0 - 1 Valensijos "Levante"
48' [0 - 1] R.L. Valdo

"Barcelona" 3 - 0 Madrido "Atletico"
17' [1 - 0] L. Messi
29' [2 - 0] L. Messi
79' [3 - 0] L. Messi