"Atletico" dėl titulo dar žada pakovoti - namuose sutriuškintas "Real Sociedad" klubas (VIDEO)

Antradienį Ispanijoje prasidėjo 27-asis "Primera" pirmenybių turas, kuriame sužaistos pirmos dvejos rungtynės.

Savaitgalį Madrido derbį laimėję "Atletico" futbolininkai namuose susitiko su San Sebastiano "Real Sociedad". Diego Simeone auklėtiniai sunkumų neturėjo ir varžovus nugalėjo rezultatu 3-0.

8-ąją minutę "Rojiblancos" į priekį įsiveržė po varžovų gynėjo Diego Reyeso įvarčio į savus vartus. Pranašumą antrojo kėlinio pradžioje padidino Saulis Niguezas, o pergalę 61-ąją minutę nuo 11 metrų žymos užtvirtino Antoine'as Griezmannas.

Po pergalės "Atletico" nuo lyderės "Barcos" sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau katalonai vis dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.

Kitos rungtynėse "Las Palmas" rezultatu 4-0 sutriuškino Madrido "Getafe".

"Atletico" 3 - 0 "Real Sociedad"
8' [1 - 0] D. Reyes (į savus vartus)
46' [2 - 0] S. Niguez
61' [3 - 0] A. Griezmann (11 m. baudinys)

"Las Palmas" 4 - 0 "Getafe"
7' [1 - 0] W. Jose
28' [2 - 0] J. Viera (11 m. baudinys)
49' [3 - 0] D. Tanausu
83' [4 - 0] D. Tanausu
65' A. Pereira ("Getafe") pašalintas iš aikštės