"Atlantas" nugalėjo "Bangą" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Klaipėdos "Žalgirio" stadiono atsarginėje aikštėje vykusiose draugiškose rungtynėse vietos "%c00124" susitiko su "I lygoje" rungtyniaujančia Gargždų "Banga" ir iškovojo pergalę rezultatu 3-0.

"Atlantas" 3 - 0 "Banga"
37' [1 - 0] Aivaras Thales
83' [2 - 0] Andrius Pancerovas
87' [3 - 0] Izrael Awenayeri Douglas

"Atlantas": Maskvytis (75' P.Pocius); Nesterenko, Užkuraitis, Butkus, Bielskis; Pancerovas, Mirauskas, Thales (75' E.Poškus), Šilič; Žvingilas, Douglas

Vacio Lekevičiaus treniruojamo "Atlanto" gretose šiame mače į aikštę išbėgo keletas naujų veidų - buvę "Šilutės" žaidėjai Bogdanas Nesterenko, Zigmantas Butkus, Aivaras Thales, taip pat legionierius Duško Šiličius.

Pirmajame kėlinyje permirkusioje aikštėje progų pasižymėti turėjo ir gargždiškiai, tačiau 37 minutę įvartį pelnė "Atlantas" - netrukdomas pasižymėjo pirmas prie kamuolio suskubęs Klaipėdos klubo peržiūroje dalyvaujantis A.Thales.

Po pertraukos "Banga" išleido į aikštę net devynis naujus žaidėjus ir šiai komandai sunkiau sekėsi žaisti prieš labiau patyrusius "Atlanto" futbolininkus, kurie susitikimui artėjant į pabaigą pelnė dar du įvarčius.

83 minutę smūgiu iš baudos aikštelės prieigų į vartų kampą pataikė Andrius Pancerovas, o 87 minutę uostamiesčio ekipos naujokas nigerietis Izraelis Douglasas prasiveržė dešiniuoju kraštu, suklaidino du gynėjus ir pasiuntė kamuolį į vartus iš aštraus kampo - "Atlantas" nugalėjo rezultatu 3-0.