"Athletic" ir "Valencia" šventė sunkias pergales, "Villarreal" sutriuškino "Celta" (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 8-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje susigrūmė "Deportivo Alaves" prieš "Malaga". Lygos naujokai pirmieji įsiveržė į priekį, tačiau pranašumo neišlaikė ir susitikimą baigė lygiosiomis 1-1.

Kur kas rezultatyvesnė dvikova buvo Bilbao "Athletic" klube stadione, kuriame šeimininkai rezultatu 3-2 parklupdė San Sebastiano "Real Sociedad".

16-ąją minutę "La Real" įsiveržė į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Ikero Muniaino, Aritzo Adurizo ir Inaki Williamso įvarčiai nulėmė "Athletic" pergalę.

Trečiąją pergalę po nesėkmingos sezono pradžios išvykoje šventė "Valencia". "Šikšnosparniai" rezultatu 2-1 palaužė "Sporting Gijon". Nugalėtojus į pergalę atvedė Mario Suarezo dublis.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Villarreal" nepaliko jokių vilčių Vigo "Celta" ekipai. Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Cedricas Bakambu, Manuelis Triguerosas, du kartus varžovų vartininką nuginlavęs Bruno Soriano ir į savus vartus pasižymėjęs Danielis Wassas.

"Athletic Bilbao" 3 - 2 "Real Sociedad"
16' [0 - 1] D. Zurutuza
51' [1 - 1] I. Muniain
60' [2 - 1] A. Aduriz
72' [3 - 1] I. Williams
83' [3 - 2] I. Martinez

"Sporting Gijon" 1 - 2 "Valencia"
7' [0 - 1] M. Suarez
41' [1 - 1] C. Castro
65' [1 - 2] M. Suarez

"Alaves" 1 - 1 "Malaga"
9' [1 - 0] Deyverson
85' [1 - 1] R. Rosales
90' T. Hernandez ("Alaves") pašalintas iš aikštės
90+4' Juanpi ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 5 - 0 "Celta"
8' [1 - 0] R. Soriano
12' [2 - 0] R. Soriano
38' [3 - 0] C. Bakambu
48' [4 - 0] D. Wass (į savus vartus)
90+2' [5 - 0] M. Trigueros
87' S. Gomez ("Celta") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9809720" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>