"Aston Villa" turėjo vargo su Anglijos lygos autsaideriais © Eurofootball.lt
Pirmose Anglijos "Premier" lygos XXI turo rungtynėse Birmingemo "Aston Villa" savo aikštėje po atkaklios kovos 2-1 įveikė absoliučią autsaiderę "West Bromwich" vienuolikę ir sustiprino pozicijas trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Šeimininkai gerai pradėjo rungtynes ir 15 minutę gynėjui Martinui Laursenui teliko griebtis už galvos, kai po dviejų jo smūgių iš eilės varžovams pavyko kamuolį atmušti nuo vartų linijos.

Nepaisant to, jau po kelių akimirkų "Aston Villa" buvo priekyje - po Garetho Barry perdavimo iš krašto pasižymėjo Curtisas Daviesas.

41 minutę svečių viltys ką nors išpešti iš šių rungtynių patyrė dar vieną smūgį, kai vartininkas Scottas Carsonas paprastoje situacijoje į savus vartus nukreipė Gabrielio Agbonlahoro nestipriai link vartų pasiųstą kamuolį.

Visgi antrajame kėlinyje "West Bromwich" atsigavo ir netrukus sušvelnino santykį - iš 16 metrų Bradą Friedelį nuginklavo Jamesas Morrisonas.

Tiesa, nepaisant visų svečių pastangų, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir "Aston Villa" šventė svarbią pergalę.

Birmingemo "%c00049" 2 - 1 "%c00194"
18' [1 - 0] Curtis Davies
41' [2 - 0] Scott Carson (į savus vartus)
49' [2 - 1] James Morrison