"Arsenal" parbloškė "Bayern", neįtikėtinose "Bayer" ir "Roma" rungtynėse - lygiosios (VIDEO)

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios 3-ojo E-H grupių turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova įvykusi "Emirates" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Arsenal" prieš Miuncheno "Bayern". Arsene'o Wengero auklėtiniai rezultatu 2-0 sugebėjo įveikti šį sezoną nepriekaištingai žaidusią bavarų vienuolikę.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu. Šiek tiek pavojingiau atakavo "kanonieriai", tačiau į bet kokius šeimininkų smūgius reagavo bavarų vartų sargas Manuelis Neueris. Visgi 77-ąją minutę vokietis suklydo ir leido Olivierui Giroud išvesti savo komandą į priekį.

Galutinį tašką per pridėtą teisėjo laiką padėjo saugas Mesutas Ozilas, pasižymėjęs po tikslaus Hectoro Bellerino perdavimo. "Arsenal" klubui tai buvo pirmoji pergalė ir pirmieji taškai šiame Čempionų lygos sezone.

Kitose šios grupės rungtynėse Pirėjo "Olympiakos" minimaliu skirtumu palaužė Zagrebo "Dinamo" ir išsaugojo antrąją vietą.

E grupėje "Barcelona" išvykoje susigrūmė su Barysavo BATE. Katalonijos futbolininkai sunkumų neturėjo ir po Ivano Rakitičiaus dublio šventė pergalę rezultatu 0-2.

Daug atkaklesnę kovą buvo galima išvysti Lėverkuzene, kur vietos "Bayer" susigrūmė su "Roma". Šeimininkai mačo pradžioje po Chicharito dublio turėjo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "Roma" sugebėjo atsakyti net keturiais tiksliais smūgiais. Vis dėlto "Bayer" mačo pabaigoje užspaudė varžovus ir pasiekė lygiąsias rezultatu 4-4.

Šioje grupėje su 7 taškais pirmauja "Barca", o antroje lieka "Bayer". Italijos sostinės komanda kol kas su 2 taškais rikiuojasi paskutinėje vietoje.

Pegalės G grupėje pasiekti nesugebėjo Londono "Chelsea", nulinėmis lygiosiomis sužaidęs su Kijevo "Dynamo". Tuo metu "Porto" rezultatu 2-0 pamokė Tel Avivo "Maccabi" ir pakilo į pirmąją vietą. "Chelsea" klubas, turintis 4 taškus, tenkinasi trečiąją vieta.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Sankt Peterburgo "Zenit" savo sirgalių akivaizdoje įrodė pranašumą prieš "Lyon", o "Valencia" - prieš "Gent".

E grupė

BATE 0 - 2 "Barcelona"

48' [0 - 1] I.Rakitič

64' [0 - 2] I.Rakitič

"Bayer Leverkusen" 4 - 4 "Roma"

4' [1 - 0] Chicharito (11m. baudinys)

19' [2 - 0] Chicharito

29' [2 - 1] D.De Rossi

38' [2 - 2] D.De Rossi

54' [2 - 3] M.Pjanič

73' [2 - 4] I.Falque

84' [3 - 4] K.Kampl

86' [4 - 4] A.Mehmedi

F grupė

"Arsenal" 2 - 0 "Bayern"

77' [1 - 0] O.Giroud

90' [2 - 0] M.Ozil

"Dinamo Zagreb" 0 - 1 "Olympiakos"

79' [0 - 1] I.Brown

G grupė

"Dynamo Kiev" 0 - 0 "Chelsea"

"Porto" 2 - 0 "Maccabi"

37' [1 - 0] V.Aboubakar

41' [2 - 0] Y.Brahimi

H grupė

"Valencia" 2 - 1 "Gent"

15' [1 - 0] S.Feghouli

40' [1 - 1] T.Foket

72' [2 - 1] S.Mitrovič (į savus vartus)

"Zenit" 3 - 1 "Lyon"

3' [1 - 0] A.Dzyuba

49' [1 - 1] A.Lacazette

56' [2 - 1] Hulk

83' [3 - 1] Danny