„Arsenal“ išvykoje sutriuškino „Norwich“ ekipą, o „West Ham“ suklupo namuose © REUTERS nuotr.

Londono „Arsenal“ toliau demonstruoja labai gerą formą – šįkart „kanonieriai“ svečiuose 5:0 sutriuškino „Norwich City“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje „Arsenal“ gretose tikslūs buvo Bukayo Saka ir Kieranas Tierney. Trečiajame dar vieną įvartį pridėjo B. Saka, nuo 11 m žymos tikslus buvo Alexandre'as Lacazette'as, o Emile Smithas Rowe pasižymėjo vėl kilęs nuo suolo.

Kitose rungtynėse „West Ham“ vėl suklupo. „Plaktukai“ 2:3 namuose pralaimėjo „Southampton“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje Davido Moyeso auklėtiniai demonstravo prastą žaidimą ir atsiliko 0:1. Antrajame kėlinyje puikiai nuo suolo pakilo Michailas Antonio ir atstatė lygybę rungtynėse.

61-ąją minutę „Southampton“ vėl įšsiveržė į priekį. Armando Broja išprovokavo 11 m baudinį, o šansų Lukaszui Fabianskiui nepaliko Jamesas Wardas-Prowse'as.

64-ąją minutę lygino rezultatą jau Jarrodas Bowenas, tačiau 70-ąją minutę lemiamą įvartį rungtynėse pelnė centro gynėjas Janas Bednarekas ir išplėšė „Southampton“ ekipai svarbią pergalę.

Po šių susitikimų „Arsenal“ iki „Chelsea“ ekipos priartėjo jau iki 3 taškų, o „West Ham“ į priekį užleido „Tottenham“ ekipą, kuri savo mačą laimėjo.