"Arsenal" išleido pergalę iš rankų FA taurės turnyre, paaiškėjo ketvirtfinalio poros (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos stadionuose buvo žaidžiamos vienerios ketvirtojo ir dvejos penktojo etapo prestižinio FA taurės turnyro ("FA Cup") rungtynės.

Apmaudžiai pergalę iš rankų išleido Londono "Arsenal" futbolininkai dvikovą išvykoje su trečiosios pagal pajėgumą šalies lygos "Leyton Orient" vienuolike baigę lygiosiomis 1-1.

Be daugelio pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavę 'kanonieriai' pirmavo po Tomašo Rosicky įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau 89 minutę pusiausvyrą atstatė ir santykių aiškinimąsi pakartotiniam mačui kovo 2 dieną "Emirates" stadione atidėjo Jonathanas Tehoue.

Kitame susitikime lengvą pergalę šventė ir kelialapį į kitą etapą užsitikrino "Man City" ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 5-0 sutriuškinusi "Notts County" komandą.

Tuo tarpu "Bolton" svečiuosi rezultatu 1-0 palaužė Londono "Fulham" vienuolikę.

"Man City" 5 - 0 "Notts County"

Londono "Fulham" 0 - 1 "Bolton"

"Leyton Orient" 1 - 1 Londono "Arsenal"