"Arsenal" ir "Bayern" - Čempionų lygos ketvirtfinalyje © Eurofootball.lt
Antradienį po trumpos pertraukos tęsėsi kovos UEFA Čempionų lygoje, po kurių paaiškėjo, jog pirmaisiais ketvirfinalio dalyviais tapo Londono "Arsenal" ir Miuncheno "Bayern" klubai.

Užtikrintai į kitą etapą prasimušė Londono "Arsenal" klubas, namuose net 5-0 sutriuškinęs "Porto" ekipą. Šeimininkai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir jau netrukus pirmavo, kai įvartį pelnė Nicklasas Bendtneris.

Po penkiolikos minučių kanonieriai priekyje buvo jau 2-0, kai po Andrejaus Aršavino perdavimo pasižymėjo tas pats N.Bedtneris. "Porto" gretose Hulkas dar pamėgino nuginkluoti Manuelį Almunia, tačiau puolėjui pelnyti įvarčio nepavyko.

"Arsenal" turėjo dar ne vieną gerą progą rezultatą padidinti, bet iki pertraukos to padaryti nepavyko. Nors antrajame kėlinyje ir svečiai kelis sykius pavojingai atakavo "Arsenal" vartus, bet įvarčiai krito tik į Portugalijos ekipos vartų tinklą.

66 minutę pasižymėjo Samiras Nasri, o dar po trijų minučių įvartį pelnė jau Emanuelis Eboue. "Arsenal" užrikintai kontroliavo mačo eigą ir rungtynes užbaigė pelnydami dar vieną įvartį. Iš 11 metrų baudinį savo trečiąjį įvartį mače pelnė N.Bendtneris.

Kitame etape išvysime ir Miuncheno "Bayern" klubą, kuris tik po atkaklios kovos, nepaisant pralaimėjimo 3-2 išvykoje "Fiorentina" ekipai, pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Šeimininkams pirmiesiems pavyko pelnyti įvartį, kai 28 minutę Juanas Vargasas iš gana aštraus kampo nuginklavo "Bayern" vartininką Buttą. Netrukus svečiai turėjo puikią galimybę rezultatą išlyginti, bet nuo Arjeno Robbeno smūgio fantastiškai savo vartus apgynė "Fiorentina" vartininkas Sebastianas Frey'us.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai iškart turėjo puikią progą rezultatą padvigubinti, tačiau Alberto Gilardino truputį tikslumo pritrūko. Nepaisant to, jau netrukus, po to paties A.Gilardino perdavimo ir Stevano Jovetičiaus įvarčio, rezultatas tapo 2-0.

"Bayern" nebuvo linkę pasiduoti ir 60 minutę rezultatą sušvelnino dėka Marco van Bommelio smūgio iš už baudos aikštelės ribų. Bet po keturių minučių įvarčiu jau atsakė "Fiorentina" - pasižymėjo vėl S.Jovetičius.

Tačiau šeimininkams dar būnant euforijoje vos po minutės čia pat ji išblėso, kai A.Robbenas tiksliu smūgiu iš maždaug 25 metrų pelnė antrąjį "Bayern" įvartį mače.

Šis rezultatas svečius tenkino, nors bendras abiejų mačų rezultatas ir yra lygus 4-4, tačiau "Bayern" svečiuose įmušė 2, o "Fiorentina" - 1 įvartį.

"Fiorentina" 3 - 2 Miuncheno "Bayern"
(Pirmasis mačas 1-2, bendras rezultatas 4-4)
28' [1 - 0] Juan Vargas
54' [2 - 0] Stevan Jovetic
60' [2 - 1] Mark van Bommel
64' [3 - 1] Stevan Jovetic
66' [3 - 2] Arjen Robben

Londono "Arsenal" 5 - 0 "Porto"
(Pirmasis mačas 1-2, bendras rezultatas 6-2)
10' [1 - 0] Nicklas Bendtner
25' [2 - 0] Nicklas Bendtner
63' [3 - 0] Samir Nasri
66' [4 - 0] Emmanuel Eboue
90' [5 - 0] Nicklas Bendtner