Antras iš eilės "Milan" pralaimėjimas Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar aštuonerios II turo rungtynės.

Sensacingą antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė "AC Milan" klubas, išvykoje 2-0 turėjęs pripažinti "Genoa" pranašumą. Tai buvo jau trečiasis Milano komandos kluptelėjimas iš eilės - po nesėkmės pirmajame ture prieš "Bologna", vis daugiau kritikos strėlių susilaukiančio Carlo Ancelotti auklėtiniai savaitės viduryje dar ir draugiškame mače nusileido Šveicarijos "Lugano" vienuolikei.

"Milan" šiame mače vertėsi be traumuotų Pippo Inzaghi, Gennaro Gattuso ir Alessandro Nestos, bet išsigydęs kelio sužeidimą į aikštę grįžo saugas Kaka, sudaręs puolimo trikampį kartu su Andrejumi Ševčenka ir Ronaldinho.

Būtent Ronaldinho iššvaistė progą pačią pirmąją dvikovos minutę, tačiau kuo toliau, tuo labiau jautėsi "Genoa" vienuolikės spaudimas. Jį galėjo vainikuoti Andrea Gasbarroni įvartis, bet saugo smūgį atrėmė Christianas Abbiati.

"Milan" į tai atsakė įspūdingu Kaka reidu per visą aikštę , pasibaigusiu netiksliu bandymu, bei ambicingu Ronaldinho baudos smūgiu, kuriam taip pat pritrūko tikslumo.

Nors svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, sužaidus pusvalandį priekyje jau buvo "Genoa" - po Gasbarroni perdavimo Diego Milito techniškai numetė kamuolį krūtine Giuseppe Sculli, kuris nepaliko vilčių Abbiati - 1-0.

Įvartis šeimininkams, perėmusiems iniciatyvą, suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, o visos "Milan" pastangos atstatyti pusiausvyrą iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo bevaisės.

Per pertrauką "Rossoneri" strategas Ancelotti priėmė kiek netikėtą sprendimą - pasaulio čempionato atrankos varžybose žaidusius Ševčenką bei Ronaldinho aikštėje pakeitė Marco Borriello bei Clarence'as Seedorfas.

Kone tuoj po didžiosios pertraukos Borriello smūgiuoti paskutinę akimirką sutrukdė gynėjas Matteo Ferrari, o kitoje aikštės pusėje Abbiati neleido kamuolį į tinklą pasiųsti puolėjui Milito.

Dvikovai artėjant į pabaigą progų turėjo ir vieni, ir kiti, tačiau 83 minutę už galvų griebėsi visi "Milan" sirgaliai - po keitimo aikštėje pasirodžiusio Alexanderio Pato smūgį atrėmė vartininkas Rubinho, o Borriello bandymui per save pritrūko tikslumo.

"Milan" iš visų jėgų atakavo, o "Genoa" siekė pagauti varžovus greitais reidais per visą aikštę. Galiausiai 90 minutę buvo išspręsti visi klausimai - Paolo Maldini baudos aikštelėje pargriovė Milito, o jis pats ir realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį, įtvirtinusį pergalę 2-0.

Į pirmąją vietą, kurią dalinsis su Bergamo "Atalanta", pakilo šeštąjį tašką iškovojusi Romos "Lazio" ekipa, šį kartą 2-0 palaužusi Genujos "Sampdoria".

Pralaimėjusiųjų gretose Marius Stankevičius aikštėje pasirodė 54 minutę, pakeisdamas Marco Padalino.

Šeštadienio rezultatai:

"Genoa" 2 - 0 "Milan"
30' [1 - 0] Giuseppe Sculli
90' [2 - 0] Diego Milito (iš 11 metrų baudinio)

"Bologna" 0 - 1 Bergamo "Atalanta"
9' [0 - 1] Tiberio Guarente

Romos "Lazio" 2 - 0 Genujos "Sampdoria"
7' [1 - 0] Mauro Zarate
72' [2 - 0] Goran Pandev

"Lecce" 2 - 0 "Chievo"
47' [1 - 0] Fabio Caserta
83' [2 - 0] Jose Ignacio Castillo

"Reggina" 1 - 1 "Torino"
13' [0 - 1] Nicola Amoruso
43' [1 - 1] Marco Di Loreto (į savus vartus)

"Napoli" 2 - 1 "Fiorentina"
40' [0 - 1] Adrian Mutu
48' [1 - 1] Marek Hamsik
70' [2 - 1] Christian Maggio

"Siena" 2 - 0 "Cagliari"
10' [1 - 0] Emanuele Calaio
90' [2 - 0] Abdelkader Ghezzal

Turino "Juventus" 1 - 0 "Udinese"
67' [1 - 0] Amauri