Anglijos taurių turnyruose sėkmė lydėjo "Premier" lygos klubus © Eurofootball.lt
Pirmosiomis naujųjų metų dienomis sužaistos dvejos Anglijos taurių turnyrų varžybos.

Jose sėkmė lydėjo du "Premier" lygos klubus - "Blackburn" FA taurės pirmenybių dvikovoje išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikė šeštosios lygos "Blyth Spartans" ekipą. Vienintelį įvartį nugalėtojams pelnė legionierius iš Čilės Carlosas Villanueva.

Tuo metu Londono "Tottenham" savų žiūrovų akivaizdoje 4-1 nugalėjo "Burnley" ir užsitikrino pakankamai ramų gyvenimą prieš atsakomąsias Anglijos lygos taurės ("Carling" Cup) pusfinalio rungtynes.

Svečiai pirmavo po to, kai 15 minutę Martinas Patersonas nuginklavo Heurelho Gomesą.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje gynėjas Michaelas Dawsonas smūgiu galva atstatė pusiausvyrą, o netrukus po keitimo aikštėje pasirodęs Jamie O'Hara nestabdydamas kamuolio išvedė savo komandą į priekį.

Tai dar nebuvo pabaiga - Romanas Pavlyuchenko pridėjo trečią tikslų smūgį, o Michaelo Duffo įvartis į savus vartus įtvirtino "Tottenham" pergalę.