Anglijos ir Ispanijos čempionų akistatoje - rezultatyvi "Barcos" pergalė (VIDEO)

Stokholme (Švedija) ginklus tarpusavyje draugiškose rungtynėse surėmė Ispanijos ir Anglijos čempionai.

Čempionų taurėje besivaržantys "Leicester City" ir "Barcelona" klubai grūmėsi dėl pergalės, tačiau vieniems jos pasiekti nepavyko. Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 4-2 pranoko "Premier" lygos nugalėtojus.

Katalonai jau po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 3-0. 26-ąją minutę Muniras El Haddadi išvedė "Barcą" į priekį, o pranašumą po puikaus reido padidino Luisas Suarezas. Pačioje kėlinio pabaigoje tam pačiam Munirui pavyko pelnyti dar vieną įvartį ir katalonai tapo nepavejami.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "gyvybės" į "Leicester City" žaidimą įnešė puolėjas Ahmedas Musa, kuris 48-ąją ir 66-ąją minutę pelnė puikius įvarčius ir sugrąžino intrigą. Vis dėlto išlyginamojo įvarčio pasiekti nepavyko, o 84-ąją minutę paskutinį žodį tarė katalonų auklėtinis Rafa Mujica.

"Barcelona" 4 - 2 "Leicester"
26' [1 - 0] Munir
34' [2 - 0] L. Suarez
45' [3 - 0] Munir
48' [3 - 1] A. Musa
66' [3 - 2] A. Musa
84' [4 - 2] R. Mujica