Anglijoje - minimalus "Man Utd" pranašumas prieš lygos autsaiderius ir pirmoji R. Benitezo pergalė (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 34-asis turas, kuriame šiandien buvo sužaistos penkerios rungtynės.

Dėl patekimo į UEFA Čempionų lygoje kovojanti "Manchester United" namuose susigrūmė su absoliučiu lygos autsaideriu "Aston Villa" klubu. Vienintelis Marcuso Rashfordo įvartis nulėmė minimalią "raudonųjų velnių" pergalę.

Startinėje sudėtyje galiausiai pasirodė traumą išsigydęs Wayne'as Rooney, o "Man Utd" visą susitikimą rodė geresnį žaidimą nei varžovai. Lemiamas rungtynių įvartis krito 32-ąją minutę, kai jaunasis Mančesterio ekipos perlas pasižymėjo po Antonio Valencia perdavimo.

Kitose rungtynėse "Newcastle" United" namuose iškovojo pirmąją pergalę, kai "šarkoms" vadovauja Rafaelis Benitezas. "Newcastle" kiek netikėtai rezultatu 3-0 sutriuškino "Swansea City".

Dar kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" susigrūmė su "Southampton". Po atkaklios kovos komandos išsiskyrė taikiu rezultatu 1-1.

Likę du susitikimai baigėsi "Sunderland" ir "Watford" ekipų pergalėmis.

"Man Utd" 1 - 0 "Aston Villa"
32' [1 - 0] M. Rashford

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8448661" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Newcastle" 3 - 0 "Swansea"
40' [1 - 0] J. Lascelles
82' [2 - 0] M. Sissoko
89' [3 - 0] A. Townsend

"Norwich" 0 - 3 "Sunderland"
41' [0 - 1] F. Borini (11 m. baudinys)
53' [0 - 2] J. Defoe
90' [0 - 3] D. Watmore

"Everton" 1 - 1 "Southamton"
68' [1 - 0] R. Mori
76' [1 - 1] S. Mane

"West Brom" 0 - 1 "Watford"
27' [0 - 1] B. Watson