Alessandro Del Piero - 17 metų "Juventus" klube (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienio Italijos čempionato mačas su Genujos "Sampdoria" buvo išskirtinis Alessandro Del Piero (%p01433) - veteranas paminėjo įspūdingą 17 metų jubiliejų Turino "%c00038" klube.

Tiesa, ekipa pergalės jam nepadovanojo - rungtynės baigėsi taikiai 3-3.

"Ši diena yra be galo ypatinga,- sakė Del Piero. - Žinant, koks yra futbolas, esu labai laimingas šiuo karjeros pasiekimu.

"Didžiuojuosi savo karjera. Be to, mano žmona Sonia laukiasi trečio vaiko, todėl šis laikotarpis mūsų gyvenime yra puikus."

Italijos čempionate Del Piero tik sulaukęs pilnametystės debiutavo 1993 metais. Per šį laikotarpį jis net penkis kartus triumfavo nacionaliniame čempionate, kartą laimėjo šalies taurę, keturiskart - supertaurę, bei po kartą nugalėjo Europos ir tarpkontinentinės taurės varžybose.

Visuose turnyruose "Juventus" gretose puolėjas sužaidė per 630 rungtynių ir pelnė 274 įvarčius.