"Ajax" pratęsė sutartis su dviem jaunais žaidėjais © Eurofootball.lt
Daugkartinis Olandijos čempionas Amsterdamo „%c00138“ klubas sutiko pratęsti sutartis dviem perspektyviausiais klubo žaidėjais: puolėju Ryanu Babeliu (%p04151) ir vartininku Kennethu Vermeeriu (%p04158).

Olandijos rinktinės puolėjas R.Babelis, kurio kontraktas su „Ajax“ baigtųsi 16 mėnesių bėgyje, su Olandijos ekipa pasirašė naują dviejų metų kontraktą ir liks „Ajax“ 2010-ųjų metų birželio 30 dienos.

Buvo manoma, kad sausio mėnesį atsidarius žiemos žaidėjų pardavimo turgui R.Babelis paliks „Ajax“ vienuolikę ir persikels svetur. Žaidėjo paslaugomis labai domėjosi Anglijos „Premier“ lygos klubai Londono „Arsenal“ ir „Newcastle“.

R.Babelis pateko į „Ajax“ komandą 2004 metų vasarą, kai jam buvo vos 17 metų. Viso žaidėjas Olandijos „Eredivisie“ pirmenybėse per 61 mačą yra pelnęs 12 įvarčių. Šiame sezone 20-metis puolėjas sugebėjo įsitvirtinti Henko Ten Cates vadovaujamoje ekipoje ir šalies čempionate jau spėjo įmušti tris įvarčius, o taip pat vieną pridėjo ir UEFA Taurės varžybose.

Nuo tada, kai R.Babelis debiutavo Olandijos rinktinėje 2006 metų Pasaulio Čempionato atrankos varžybose kovo mėnesį prieš Rumuniją ir pelnė įvartį, jaunasis žaidėjas Marco van Basteno treniruojamoje komandoje spėjo sužaisti 11 kartų ir pelnyti 3 įvarčius.

Be to „Ajax“ nusprendė pratęsti sutartį ir su Olandijos (U-21) jaunimo rinktinės vartininku Kennethu Vermeeriu, kuris, kaip ir jo kolega R.Babelis, pratęsė sutartį dar dvejiems metams ir liks „Ajax“ iki 2010 metu birželio 30 dienos.

21-erių metų vartininkas buvo Olandijos jaunimo rinktinės narys, kuri triumfavo Europos čempionate praėjusią vasarą rezultatu 3-0 nugalusi Ukrainos jaunius. Vartininkas „Ajax“ gretose yra žaidęs vos vienerias rungtynes. K.Vermeeris pasirodė antrajame kėlinyje UEFA Taurės varžybos prieš „IK Start“ komandą, kurios baigėsi Olandijos klubo pergale rezultatu 4-0.