"Ajax" ir "AZ" prarado taškus © Eurofootball.lt
Po savaitgalį Olandijoje vykusių 25-ojo "Eredevisie" čempionato rungtynių nuo savo persekiotojų ir vėl atitrūko čempionų titulą ginantis Eindhoveno "PSV" klubas, pagaliau ir vėl, nors ir sunkiai, iškovojęs pergalę, tuo tarpu artimiausi persekiotojai Alkmaro "AZ" bei Amsterdamo "Ajax" prarado po du svarbius taškus.

Mače išvykoje su vienais autsaiderių Almelo "Heracles" "PSV" ilgą laiką nesugebėjo įsiveržti į priekį, o pirmąjį įvartį pelnė iki rungtynių pabaigos likus tik kiek daugiau nei 15 minučių. Pačioje mačo pabaigoje, jau einant pridėtiniam laikui Diego Tardelli pelnė antrą įvartį ir uždirbo "PSV" tris taškus. Po šios pergalės nuo artimiausių savo persekiotojų Eindhoveno ekipa pirmauja penkiais taškais.

Amsterdamo "Ajax" ekipa namie netikėtai nesugebėjo įveikti kito autsaiderio Roterdamo "Excelsior", o visi įvarčiai buvo pelnyti per pirmąjį kėlinį. Sostinės ekipa po tik šį sausį prie ekipos prisijungusio jau anksčiau joje žaidusio Edgaro Davidso įvarčio pirmavo. Tačiau už šešių minučių rezultatą išlygino Andwele Slory, o dar po penkių persvėrė Eldridge Rojeris. Iki kėlinio pabaigos likus šešioms minutėms rezultatą išlygino Klaasas Jan Huntelaaras.

Šia galimybe aplenkti "Ajax" nesugebėjo Alkmaro "AZ", kuri išvykoje neįveikė "Groningen". Po Danny Koevermanso įvarčio svečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Erikas Nevlandas.

Šių abiejų klubų nesėkmėmis pasinaudojo ir prie lyderių trejukės visai priartėjo Enschede "Twente", išvykoje įveikusi "Heerenveen". Daabr nuo "AZ" juos skiria vienas, o nuo "Ajax" - du taškai.

25 turo rezultatai

"Willem" 1 - 2 "Den Haag"
16' [0 - 1] S. Kolk
32' [1 - 1] R. Cristiano
62' [2 - 1] R. Cristiano

"NAC" 3 - 1 "Sparta"
32' [1 - 0] G. Salmon
54' [2 - 0] E.d. Graaf
78' [3 - 0] M. Rigters
81' [3 - 1] S. Polak (iš 11 m. baudinio).

"Heracles" 0 - 2 "PSV"
74' [0 - 1] J. Farfan
90' [0 - 2] D. Tardelli

"NEC" 1 - 0 "RKC
60' [1 - 0] E. Barreto

"Vitesse" 0 - 0 "Roda"

"Ajax" 2 - 2 "Excelsior"
19' [1 - 0] E. Davids
25' [1 - 1] A. Slory
30' [1 - 2] E. Rojer
39' [2 - 2] K.J. Huntelaar

"Groningen" 1 - 1 "AZ"
26' [0 - 1] D. Koevermans
56' [1 - 1] E. Nevland

"Feyenoord" 2 - 0 "Utrecht"
7' [1 - 0] J.D. Guzman
19' [2 - 0] A. Charisteas

75' E. Pieters ("Utrecht") pašalintas iš aikštės

"Heerenveen" 1 - 2 "Twente"
15' [0 - 1] B. NKufo
33' [0 - 2] K. Bakircioglu
67' [1 - 2] P. Hansson