Afrikos Nacijų taurė: Egiptas po pratęsimo išplėšė kelialapį į pusfinalį © JumpStory nuotr.

Egipto futbolininkai atkaklioje kovoje, po pratęsimo rezultatu 2:1 įveikė Maroko futbolininkus.

Rungtynių pradžia Marokui susiklostė puikiai. Jau 4 minutę Achrafas hakimi buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Egipto vartus.

Prie žymos stojo Sofiene‘as Boufalas ir užtikrintu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Vis gi, Egipto komandos futbolininkai parodė charakterį ir sugebėjo grįžti į rungtynes. Mohamedas Salah atsidūrė laiku ir vietoje, bei pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus.

Rungtynių pabaigoje Marokas turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau egiptiečių vartininkas Gabaski pademonstravo fantastiškus refleksus ir atrėmęs smūgį išlaikė rezultatą lygų.

Tiesa, tame momente vartų sargas patyrė traumą, tačiau atsisakė būti keičiamas. Galiausiai sužaidus vos penkias pratęsimo minutes jam teko palikti aikštę.

Pratęsimo metu Mohamedas Salah pademonstravo kodėl yra laikomas vienu iš geriausių planetos futbolinkų. Krašto puolėjas suklaidino kelis oponentus ir „ant lėkštutės“ padėjo kamuolį Trezeguetui, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po šios pergalės Egiptas žengia į Afrikos Nacijų taurės pusfinalį, kuriame yra ir šeštadienį kelialapius iškovoję Kamerūno ir Burkina Faso futbolininkai.