AFCON netikėtumai: pirmame ture Nigerija, Egiptas ir Gana barstė taškus © ZUMAPRESS.com nuotr.

Afrikos Nacijų Taurė (AFCON) demonstruoja savo netikėtumą nuo pat pirmųjų rungtynių.

Nigerija tik 1:1 sužaidė su Pusiaujo Gvinėja.

36-ąją minutę Ibanas Salvadoras išvedė Pusiaujo Gvinėją į priekį. Visgi netrukus rezultatą lygino Victoras Osimhenas.

Nigerija atrodė ganėtinai blankiai viso mačo metu. Osimhenas, tiesa, turėjo puikią progą rungtynių pabaigoje, tačiau ji buvo paleista vėjais.

Egiptas nesusitvarkė su Mozambiku – 2:2.

Pirmi rungtynėse pasižymėjo egiptiečiai. „Nantes“ puolėjas Mostafa Mohamedas 2-ąją minutę buvo tikslus.

Mozambikas persvėrė rezultatą antrojo kėlinio pradžioje, tačiau faraonams bent tašką išgelbėjo Mohamedas Salah, kuris neklydo nuo 11 metrų žymos.

Staigmenos nesibaigė ir vėlyvame vakare. Gana sensacingai 1:2 nusileido Žaliojo Kyšulio rinktinei.

Per pridėtą laiką pergalę mažytei šaliai išplėšė Garry Rodriguesas. Žaliojo Kyšulio rinktinė įžymiausi žaidėjai yra Bebe, kuris anksčiau žaidė „Man Utd“, o dabar atstovauja „Rayo Vallecano“ ekipai, bei Jovane'as Cabralis, priklausantis „Sporting“ ekipai.