A lygos vidutiniokų akistatoje – lygiosios © hegelmann nuotr.

Pirmą sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone Kauno rajono „Hegelmann“ mačą baigė taikiai.

Mėlynai balti namuose 19-ajame ture nepelnė įvarčių susitikime su Alytaus DFK „Dainava“ – 0:0.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė. 22-ąją minutę Vilius Armalas smūgiavo galva, tačiau kamuolį nuo vartų linijos atmušė Ode Abdullahi, kiek vėliau ekipos apsikeitė Stanislavo Sorokino bei Didžio Lutumba-Pitah šūviais iš toli.

41-ąją minutę mačo eiga kiek pasikeitė – už paskutinės vilties pražangą „Hegelmann“ klubo vartininkui Tomui Švedkauskui buvo parodyta raudona kortelė. Be to, dėl traumos mačo tęsti negalėjo japonas Misaki Sato.

Antrame kėlinyje šeimininkai mobilizavosi ir žaidimo kokybė pernelyg nesuprastėjo. Kartą darbo turėjo vartų sargas Rodrigo Josviaki, atrėmęs pavojingą S. Sorokino bandymą, be to, grėsmingą šūvį iš toli atliko Rokas Rasimavičius.

Po traumų į rikiuotę grįžo trys futbolininkai – Kazeemas Aderounmu, Michaelas Thuique bei Lukas Čerkauskas. „Hegelmann“ ekipa taip pat atliko porą aštresnių smūgių iš už baudos aikštelės, tačiau Vincentas Šarkauskas tiesioginio darbo neturėjo.

Po mačo abi komandos savo kraityje turi po 22 taškus.