"A lygos" lyderių dvikovoje - lygiosios © Eurofootball.lt
Sekmadienį Lietuvos "A lygoje" buvo žaidžiamos trejos 22 turo rungtynės - lyderių dvikova tarp "Kauno" ir "Žalgirio" baigėsi lygiosiomis, "Atlantas" svečiuose įveikė "Šiaulius", o "Vilnius" namuose palaužė "Šilutę".

Neabejotinai svarbiausia dvikova vyko Kauno "Dariaus ir Girėno" stadione, kuriame susikovė pirmenybių lyderiai "FBK Kaunas" bei Vilniaus "Žalgiris". Atkaklus mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kuomet 10-ąją minutę pasižymėjo legionierius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma. Visgi legendinio sostinės klubo futbolininkams jau netrukus pavyko atstatyti pusiausvyrą, išsilaikiusią iki finalinio teisėjo švilpuko - 20-ąją minutę pasižymėjo Iulianas Bursucas.

Kitame mače "Vilnius" namie 2-0 nugalėjo "Šilutę" ir aplenkęs "Sūduvą" pakilo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą, o Klaipėdos "Atlantas" išvykoje tokiu pat rezultatu palaužė "Šiaulius" ir priartėjo prie septintosios pozicijos.

Rezultatai

"%c00030" 1 - 1 "%c00032"
10' [1 - 0] Rafael Ledesma
20' [1 - 1] Iulian Bursuc

31' [1 - 0] Valentinas Šulkevičius (į savo vartus)
54' [2 - 0] Paulinho

90' Martynas Karalius ("Šilutė") pašalintas iš aikštės

9' [0 - 1] Andrius Petreikis
50' [0 - 2] Andrius Petreikis

18' Mantas Kuklys ("Šiauliai") neįmušė 11m. baudinio