A lyga: „Žalgiris“ vargo Žemaitijoje © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ trečiasis ratas startavo Žemaitijoje – čempionas iškovojo dar vieną pergalę.

19-ajame ture Vladimiro Čeburino treniruojama komanda 2:1 (1:0) įveikė autsaiderį Telšių „Džiugą“.

Svečiai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę: po Petaro Mamičiaus perdavimo Jurijus Kendyšas atliko smūgį iš už baudos aikštelės ir džiaugėsi savo ketvirtuoju įvarčiu šiemet.

Savo pranašumą vilniečiai padvigubino 66-ąją minutę – Yukiyoshi Karashima baudos aikštelėje surado Mathiasą Oyewusi, kuris taikliai mušė galva. Tai buvo 8-asis nigeriečio įvartis.

Po 10 minučių „Džiugas“ atgaivino intrigą, kai tolimu smūgiu pasižymėjo Airesas Sousa.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai nemažai atakavo – išskirta buvo Motiejaus Burbos smūgiu, kai kamuolys skriejo greta vartų.