A lyga: "Sūduva" sutriuškino beviltišką "Kruoją" (VIDEO)

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygos“ vicečempionai Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai pademonstravo itin slogų žaidimą ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės. Šį kartą pakruojiečius į dar gilesnę duobę įstūmė Marijampolės „Sūduvos“ ekipa, namuose 3:0 (1:0) įveikusi svečius. Suvalkijos klubas įsitvirtino trečioje pozicijoje, o „Kruoja“ – turnyro lentelės viduryje.

Vos tik nuaidėjus pirmajam teisėjo švilpukui, „Kruojos“ gynėjai savo sirgaliams surengė tikrą sudegusio teatro pasirodymą. Nors visa komanda atrodė silpnai, tačiau pirmaisiais smuikais šiame nedarniame ansamblyje grojo Maksimas Adamenka ir naujokas iš Nigerijos Prince‘as Etuwe.

Vis dėlto „Sūduva“ kartą vos neprisižaidė. Kamuolį aikštės viduryje praradę šeimininkai, suteikė progą Aivarui Bagočiui pabėgti į priekį, bet saugas nepastebėjo Ričardo Beniušio, o laiku suskubęs marijampolietis likvidavo pavojų.

Svečiai demonstravo pasibaisėtiną žaidimą, kuris netinka vicečempionams ir komandai, ginsiančiai Lietuvos garbę Europoje. Marijampoliečių atakos tik per plauką nesibaigdavo įvarčiais, ar itin pavojingomis situacijomis.

Visgi 28-ąją minutę „Sūduvą“ pralaužė ledus. Marko Živkovičius perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o ten nuo varžovo pabėgęs Karolis Chvedukas smūgiavo tiksliai.

Netrukus puikios progos neišnaudojo Tomas Radzinevičius. Puolėjas iš dėkingos padėties smūgiavo virš vartų.

„Kruojos“ ekipoje kovingu žaidimu išsiskyrė keli žaidėjai, tarp jų ir legionierius Eldonas Maquemba. Puolėjas itin giliai atsitraukdavo į savo aikštės pusę ir padėjo komandai atsimušinėti.

Visgi tokios aukos antrame kėlinyje buvo bergždžios. „Kruojos“ gynyba ir toliau žaidė išskirtinai blogai, suteikdama varžovams idealias progas padvigubinti rezultatą.

Tik 49-ąją minutę šeimininkai vėl privertė sirgalius pašokti iš savo kėdžių. Vaidotas Šilėnas sulaukė komandos draugo perdavimo ir turėjo progą pelnyti turbūt lengviausią įvartį savo karjeroje. Prieš saugą buvo likę tik tušti vartai, o šalia nesimatė nė vieno varžovo.

Sunku buvo pasakyti, kuri komanda atrodė slogiau: ar kamuolius varžovams dovanojanti „Kruoja“, ar idealių progų neišnaudojanti „Sūduva“. Marijampoliečių strategas Aleksandras Veselinovičius nesustygo vietoje matydamas tokią prastą progų realizaciją.

Vis tik šeimininkams rungtynių pabaigoje pavyko įkalti trečią vinį į Pakruojo klubo karstą. 78-ąją minutę pasižymėjo T.Radzinevičius ir pelnė dešimtąjį įvartį šiame sezone. Puolėjas tik vienu tiksliu smūgiu atsilieka nuo rezultatyviausio čempionato žaidėjo Andrejaus Paniukovo. Vis dėlto „Sūduvos“ puolimo lyderis turėtų graužtis nagus, nes po šios akistatos tikrai galėjo tapti vienvaldžiu snaiperių rikiuotės lyderiu.

Per pridėtą teisėjo laiką M.Adamenka padėjo tašką. Gynėjas itin pavojingai prasižengė prieš Lietuvos rinktinės saugą K.Chveduką ir tokiu būdu atspindėjo agoniją svečių komandos žaidime.