A lyga: „Šiauliai“ neįveikė „Bangos“ © FA „Šiauliai“ nuotr.

„Optibet A lygos“ 18-ajame ture buvo užfiksuotos antrosios lygiosios tarp skirtingose turnyro lentelės pusėse įsitaisiusių ekipų.

Akistata tarp FA „Šiauliai“ bei Gargždų „Bangos“ baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1 (0:1).

Svečiai daugiau skyrė dėmesio gynybai, tačiau 39-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po Carloso Eduardo pamušto kamuolio baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Ričardas Šveikauskas vienu lietimu smūgiavo tiksliai.

Vis tik šiauliečiai dar kartą pademonstravo charakterį bei atstatė pusiausvyrą – 66-ąją minutę Mantas Kuklys pakėlė kampinį ir Simonas Paulius tuo šansu pasinadojo.

FA „Šiauliai“ bandė perimti iniciatyvą, tačiau 71-ąją minutę Gabrielius Micevičius už pražangą prieš Mantą Bertašių užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Paskutinėmis akimirkomis gargždiškiai turėjo gerą progą pelnyti įvartį, visgi, nuo R. Šveikausko smūgio iš arti komandą išgelbėjo Lukas Paukštė.