A. Griezmannas rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Real", "Barca" patyrė pralaimėjimą Malagoje (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 31-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione įvyks intriguojanti akistata, kurioje susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Real" prieš "Atletico". Beveik visą rungtynių laiką dominavęs "Real" klubas rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų - tikslus Antoine'o Griezmanno smūgis nulėmė lygiąsias.

Pirmoji pavojinga proga šiose rungtynėse buvo sukurta 3-ąją minutę, kai Saulis Niguezas po standartinės situacijas galva smūgiavo visai šalia varžovų vartų.

Vis dėlto kiek nusiraminę "Real" futbolininkai pradėjo dominuoti aikštėje ir kurti pavojingas progas. 14-ąją minutę į Cristiano Ronaldo smūgį reagavo Janas Oblakas, o dar po dešimties minučių slovėnas atrėmė galingą Karimo Benzemą smūgį.

30-ąją minutę "baltieji" turėjo idealią progą įsiveržti į priekį, tačiau C. Ronaldo smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos galva ištraukė Stefanas Savičius.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Real" tęsė dominavimą su kamuoliu, tačiau įvarčių "Santiago Bernabeu" stadionas neišvydo.

Kitos 45 minutės taip pat prasidėjo grėsmingu Zinedine'o Zidane'o auklėtinių žaidimu. 52-ąją minutę šeimininkams galiausiai pavyko pralaužti "Atletico" gynybą - Pepe smūgiu galva išvedė "Real" į priekį.

Po praleisto įvarčio "Atletico" aktyvino savo žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau "Real" nesustojo kurti pavojingų progų. 55-ąją minutę Dani Carvajalis visiškai laisvas baudos aikštelėje krūtine sustabdė kamuolį, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė - kamuolys praskriejo visai šalia skersinio.

60-ąją minutę "Atletico" sukūrė pavojingiausią progą šiose rungtynėse - Fernando Torresas atsitvėrė nuo varžovų gynėjų ir visiškai laisvas liko prieš Keylorą Navasą, tačiau nuginkluoti kostarikiečio ispanui nepavyko - vartų sargas užtikrintai reagavo į puolėjo smūgį.

Vis dėlto per paskutines 20 minučių "Real" prarado dėmesį ir 85-ąją minutę buvo skaudžiai nubausti - perdavimą gavęs Antoine'as Griezmannas pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą.

Lygiosios Madride naudos Luiso Enrique treniruojamai "Barcelona" ekipai neatnešė - katalonai rezultatu 0-2 nusileido "Malaga" vienuolikei ir net padidino atsilikimą nuo "Real" iki 3 taškų.

32-ąją minutę Sandro Ramirezas po puikaus Juano Carloso perdavimo išvedė Andalūzijos ekipą į priekį. "Barca" po praleisto įvarčio spaudė savo varžovus, tačiau pralaužti jų gynybos taip lengva nebuvo.

65-ąją minutę dabartiniai Ispanijos čempionai sulaukė dar vienos problemos - Neymaras užsidirbo raudoną kortelę ir svečiai liko žaisti dešimtyje.

"Malaga" 90-ąją minutę pelnė dar vieną įvartį ir padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje. Po pergalės Malagos vienuolikė pakilo į 14-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse nesėkmių seriją nutraukė ir pergalę rezultatu 4-2 prieš La Korunjos "Deportivo" pasiekė "Sevilla", o Barselonos "Espanyol" minimaliu skirtumu įveikė "Alaves".

"Real Madrid" 1 - 1 "Atletico"
52' [1 - 0] Pepe
85' [1 - 1] A. Griezmann

"Espanyol" 1 - 0 "Alaves"
56' [1 - 0] P. Piatti

"Sevilla" 4 - 2 "Deportivo"
1' [1 - 0] S. Jovetič
4' [1 - 1] G. Kakuta
9' [2 - 1] P. Sarabia
25' [2 - 2] G. Kakuta
32' [3 - 2] J. Correa
88' [4 - 2] W. Ben Yedder

"Malaga" 2 - 0 "Barcelona"
32' [1 - 0] S. Ramirez
90' [2 - 0] Jony
65' Neymar ("Barcelona") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10274731" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>