8 turas: gynėjo įvarčiai "Hannover" ekipai atnešė pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį Bundesligoje buvo sužaisti du mačai, kurie užbaigė aštuntąjį pirmenybių turą. Naujojo "Cottbus" trenerio Bojano Prašnikaro debiutas susiklostė nesėkmingai – jo aklėtiniai nesugebėjo išlaikyti mačo pradžioje įgytos persvaros ir baigiantis varžyboms išleido pergalę.

Susitikimas namuose rungtyniavusiam "Cottbus" klubui prasidėjo idealiai ir sužaidus dvidešimt minučių šeimininkai jau pirmavo 2-0: po aštuonių minučių žaidimo gavęs tikslų perdavimą iš Ervino Skelos pasižymėjo D. Rangelovas. Dar po dešimties minučių bulgaras nesunkiai rezultatą padvigubino po to, kai Marco Russas baudos aikštelėje apžaidė gynėją ir atliko tikslų perdavimą.

Tačiau B. Prašnikaro debiutą apkartino "Eintracht" puolėjas I. Amanatidis, antrajame kėlinyje atsakęs dviem įvarčiais. Pirmąjį kartą graikas "Cottbus" vartininką Tomislavą Piplicą nuginklavo antrojo kėlinio pradžioje po to, kai pastarasis atmušė Alberto Streito smūgį iš toli, o likus žaisti apie dešimt minučių I. Amanatidis rezultatą išlygino nuo vienuolikos metrų žymos.

Pergalę iškovojo ir į septintąją vietą pakilo "Hannover" futbolininkai, 2-1 nugalėję šiemet į Bundesligą sugrįžusį "Duisburg" klubą, o abu įvarčius laimėtojams pelnė krašto gynėjas C. Schulzas.

Pirmąjį įvartį vokietis po kampinio įmušė galva, sužaidus apie septynias minutes, o įspūdingą pergalingą nuo mačo pradžios prabėgus valandai – gavęs kamuolį savoje aikštės pusėje, buvęs "Werder" žaidėjas pademonstravo nuostabų individualų prasiveržimą link "Duisburg" vartų ir smūgiu iš 20 metrų padovanojo 30 tūkstančių gerbėjų būriui pergalę.

Statistika

"%c00088" 2 – 1 "%c00258"
7' [1 – 0] Christian Schulz
20' [1 – 1] Manasseh Ishiaku
62' [2 – 1] Christian Schulz

"%c00309" 2 – 2 "%c00257"
8' [1 – 0] Dimitar Rangelov
19' [2 – 0] Dimitar Rangelov
47' [2 – 1] Ioannis Amanatidis
79' [2 – 2] Ioannis Amanatidis (11 m.)