7 turas: lyderių pergalės "A Lygoje" (Papildyta) © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" čempionate sekmadienį buvo sužaisti 7-ojo turo mačai, kuriose minimalias pergales iškovojo visi trys lyderiai - "Žalgiris" išplėšė dramatišką pergalę prieš "Interą", "Vilnius" ir "Kaunas" svečiuose įveikė atitinkamai "Atlantą" ir "Vėtrą". Nemažą staigmeną pateikė išvykoje "Sūduvą" įveikę "Šiauliai", o "Ekranas" neturėjo didesnio vargo su "Šilute".

Vienas lygos lyderių Vilniaus "Žalgiris" [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9652"]susitiko su autsaideriu[/link] Visagino "Interu" ir pirmavo po dviejų Igorio Morino įvarčių, tačiau per penkias minutes netikėtai iššvaistytė savo pranašumą ir turėjo kovoti iki galo, kol vis tik palaužė varžovus tik susitikimo pabaigoje. Lemiamas įvartis buvo įskaitytas jaunajam žalgiriečių puolėjui Nikolajui Misiukui.

Kitas čempionato lyderis "Vilnius" [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9666"]Klaipėdoje 2-1 įveikė[/link] labai blankiai sezoną pradėjusį "Atlantą". Jau per pirmą pusvalandį sostinės ekipą dviem įvarčiais į priekį išvedė brazilai Kleyras ir Mulleris, tad uostamiesčio ekipos snaiperio Luka Aničičiaus įvarčio po pertraukos Vacio Lekevičiaus auklėtiniams nepakako.

Labai netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė iki šio turo tik tašku nuo lyderių atsilikinėjusi "Sūduva", kuri [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9656"]namuose 0-2 pralaimėjo[/link] itin banguotai žaidžiantiems "Šiauliams". Po įvartį nugalėtojams skirtinguose kėliniuose įmušė Mindaugas Lukoševičius ir šeštą kartą šį sezoną pasižymėjęs ukrainietis Viktoras Raskovas.

Lygos autsaideriai "Šilutės" futbolininkai patyrė dar vieną triuškinančią nesėkmę - šįkart juos savų žiūrovų akivaizdoje buvo net 0-5 sutriuškino Panevėžio "Ekranas". Po du kartus pasižymėjo Deimantas Bička ir Vitalijus Kavaliauskas, o vieną įvartį į savo vartus įsimušė Gediminas Vičius.

Paskutinėse turo rungtynėse "Vėtrai" namuose [link="http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=9653"]nepavyko sustabdyti[/link] jau 10 kartų varžovų vartininkus nuginklavusio rezultatyviausio lygos žaidėjo Ričardo Beniušio - vienintelis jo įvartis trečią rungtynių minutę lėmė šalies čempiono "Kauno" pergalę.

7-ojo turo rungtynių statistika

Vilniaus "Žalgirio" stadionas, 600 žiūrovų
Teisėjas - Viktoras Chileckis
35' [1 - 0] Igoris Morinas
48' [2 - 0] Igoris Morinas (11m.)
50' [2 - 1] Denis Gordej
56' [2 - 2] Povilas Krasnovskis
88' [3 - 2] Nikolaj Misiuk

"Žalgiris": Šetkus; Choruži, Ngapunu, I.Steško, Lukoševičius; Morinas, Ostap (65' A.Veikutis), Lemežis, Poderis (62' Misiuk), Bursuc; Mižigurskis (90' Romašovas)

"Interas": Dilys; Macianskis, Grybauskas, Gordej, Savickas; Tučinskij (37' Papšys), Moroz (46' Pašin), G.Širmelis, Naumov (73' Matulevičius); Krasnovskis, Jeršovas

Šilutės miesto stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - Audrius Žuta
"%c00141" 0 - 5 Panevėžio "%c00033"
9` [0 - 1] Deimantas Bička
26` [0 - 2] Gediminas Vičius (į savo vartus)
46` [0 - 3] Deimantas Bička
52` [0 - 4] Vitalijus Kavaliauskas
90` [0 - 5] Vitalijus Kavaliauskas

"Šilutė": Hertelendi (45' L.Vertelis); T.Kijanskas (58' Vaikasas), Khubutia, A.Sanajevas, Brezina; Zubavičius, Vičius, Bezykornovas, Kovačev (73' Šulkevičius); Stinga, Podelis

"Ekranas": Stefanovič; Paulauskas, Rimavičius, L.Klimavičius, Skroblas; Bička, Savėnas (71' Saulėnas), Tomkevičius (54' Galkevičius), Pogreban (62' Šidlauskas); Kavaliauskas, Varnas

Marijampolės "Sūduvos" stadionas, 2700 žiūrovų
Teisėjas – Saulius Atmanavičius
34` [0 - 1] Mindaugas Lukoševičius
59` [0 - 2] Viktor Raskov

"Sūduva": S.Klevinskas (11' Padimanskas); Sobol, Mikuckis, Skinderis, V.Slavickas; Mačiulis, Jasaitis (78' Litvinas), Kozyuberda, Maciulevičius; Willer, Juška (79' Shuganov).

"Šiauliai": G.Arlauskis; Juodeikis, Lunskis (79' Zabara), Žukauskas,Kirchners, Lapeikis; Šilėnas, M.Lukoševičius, D.Arlauskis; Tsiganenko (67' Butavičius), Viktoravičius (46' Raskov)

Klaipėdos "Žalgirio" stadionas, 550 žiūrovų
Teisėjas - Gediminas Mažeika
5` [0 - 1] Kleyr Viera Dos Santos
30` [0 - 2] Muller Santos Da Silva (11 m.)
63` [1 - 2] Luka Aničič

"Atlantas": A.Lekevičius; Šarūnas, Butkus, Gnedojus, Nesterenko; Navikas, Pokorn, Silič, Petreikis; Žvingilas, Daunoravičius (19' Aničič)

"Vilnius": Valius; Radavičius, Artiomovas, Rodnei, Sokolovas; Lukša, Everton (60' Andreson), Binho, Paulinho; Muller (75' Marcio), Kleyr (87' Wasiu)

Vilniaus "Vėtros" stadionas, 1250 žiūrovų
Teisėjas - Deivis Kančelskis
3` [0 - 1] Ričardas Beniušis

"Vėtra": Žutautas; Sasnauskas, A.Jankauskas, Skerla, Raliukonis, Pedro; Panka, Butrimavičius, Juška (46' Sulejmanovič), Severino (77' Celiuk), V.Stankevičius (24' R.Karčemarskas)

"Kaunas": Malinauskas; Kunevičius, Bagužis, Radžius, Mrowiec; Kšanavičius (86' Rimkevičius), Kvaratskhelia, Strakhanovic (90' Bartkus), Mendy (90' Činikas); Ledesma, Beniušis