5 turas: "Lyon" tampa vienvaldžiu lyderiu © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 5-ojo turo susitikimus paaiškėjo, jog vienvaldžiu pirmenybių lyderiu tapo čempiono titulą ginantis "Lyon" klubas.

Dabartiniai lygos čempionai šiame ture namuose priėmė "Nice" ekipą ir visų stadione susirinkusių vietos sirgalių nuostabai 20-ąją minutę atsilikinėjo jau 0-2. Vis tik, dar iki pertraukos Juninho rezultatą sušvelnino, o antrajame kėlinyje pelnęs dar vieną įvartį atstatė pusiausvyrą rungtynėse. Lemiamas mačo įvartis buvo pelnytas jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet tiksliu smūgiu pergalę savo ekipai išplėšė rezultatyvusis Karimas Benzema.

Po šios pergalės "Lyon" kiek atsiplėšė nuo antroje vietoje žengiančio "Marseille" klubo, kuris centrinėje turo dvikovoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Bordeaux" ekipa. Marselio futbolininkai šiame mače pirmavo po jau 2-ąją minutę mažojo futbolo burtininko Bakari Kone taiklaus smūgio, tačiau nesugebėjo išlaikyti persvaros ir 25-ąją minutę praleidę Marouane Chamakho smūgį turėjo tenkintis vienu iškovotu tašku.

Pergalę po keletos nesėkmingų rungtynių serijos šiame ture iškovojo ir į 6-ąją poziciją pakilo "Monaco" klubas, namuose 2-0 įveikęs "Lorient". Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 26-ąją ir 69-ąją minutėmis pelnė Park Chu-Youngas ir Fredericas Nimani.

5-ojo turo rezultatai:

"%c00064" 1 - 1 "%c00071"
2` [0 - 1] Bakari Kone
25` [1 - 1] Marouane Chamakh

"%c00055" 3 - 2 "%c00090"
3` [0 - 1] Habib Bamogo
20` [0 - 2] Loic Remy
39` [1 - 2] Juninho
73` [2 - 2] Juninho
90` [3 - 2] Karim Benzema

90` Cyril Rool ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 2 - 0 "%c00293"
26` [1 - 0] Park Chu-Young
69` [2 - 0] Frederic Nimani

"%c00025" 1 - 1 "%c00254"
55` [1 - 0] Kevin Lejeune
68` [1 - 1] Moncef Zerka

"%c00098" 1 - 2 "%c00092"
10` [0 - 1] Fode Mansare
19` [0 - 2] Daniel Braaten
34` [1 - 2] Anthony Le Tallec

"%c00067" 1 - 1 "%c00366"
27` [1 - 0] Jimmy Briand
32` [1 - 1] Jean-Michel Lesage

"%c00306" 1 - 1 "%c00367"
84` [1 - 0] Gregory Pujol
89` [1 - 1] Laurent Courtois

84` Laurent Battles ("Grenoble") pašalintas iš aikštės