4 turas: eilinė "Real" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijos pirmenybėse vyko septynerios IV turo rungtynės.

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Madrido "Real" klubas, išvykoje 2-0 įveikęs "Villarreal" ekipą. Svečiai priekyje buvo jau antrąją minutę, kuomet suklaidinęs gynėjus, tiksliu smūgiu pasižymėjo Cristiano Ronaldo.

24-ąją mačo minutę "Real" turėjo puikų šansą rezultatą padvigubinti, tačiau po Marcelo perdavimo iš krašto, Gonzalo Higuainas nepataikė į vartus iš gana patogios padėties.

Kiek vėliau "Villarreal" situacija pablogėjo, mat už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas gynėjas Gonzalo Rodriguezas. Futbolininkas neleistinai sužaidė prieš saugą Kaka.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui dar vieną šansą turėjo G.Higuainas, bet šįkart savo vartus apgynė vartininkas Diego Lopezas.

74-ąją minutę "Real" pagaliau pelnė dar vieną įvartį - 11 metrų baudinį, kuris buvo skirtas Angeliui Lopezui ranka sužaidus baudos aikštelėje, realizavo Kaka. Iki pat finalinios teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir svečiai iškovojo dar vieną pergalę.

Ir toliau pergalių 'badą' tęsia Madrido "Atletico" ekipa, kuri šįsyk ir vel turėjo tenkintis lygiosiomis. Mačas su 'Almeria" baigėsi 2-2. Tuo tarpu tris taškus į savo sąskaitas įsirašė La Korunijos "Deportivo", Barselonos "Espanyol", Pamplonos "Osasuna" bei "Tenerife" klubai.

"Villarreal" 0 - 2 Madrido "Real"
2' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
73' [0 - 2] Kaka (iš 11 metrų baudinio)

35' iš aikštės pašalintas Gonzalo Rodriguez ("Villarreal")

Madrido "Atletico" 2 - 2 "Almeria"
25' [0 - 1] Pablo Piatti
28' [1 - 1] Cleber Santana
55' [2 - 1] Diego Forlan
89' [2 - 2] Pablo Piatti

18' D.Forlan ("Atletico") nerealizavo 11 metrų baudinio

Barselonos "Espanyol" 2 - 1 "Malaga"
28' [0 - 1] Fernando
55' [1 - 1] Ben Sahar
80' [2 - 1] Alonso

"Valladolid" 1 - 2 Pamplonos "Osasuna"
25' [0 - 1] Walter Pandiani
48' [1 - 1] Diego Costa
72' [1 - 2] Galan

41' iš aikštės pašalintas Prieto ("Valladolid")
81' iš aikštės pašalintas Carlos Arzo ("Valladolid")

"Xerez" 0 - 3 La Korunijos "Deportivo"
26' [0 - 1] Juca
71' [0 - 2] Gioda (į savus vartus)
78' [0 - 3] Riki

"Tenerife" 1 - 0 Bilbao "Athletic"
87' [1 - 0] Mikel Alonso

Madrido "Getafe" 3 - 1 "Valencia"
22' [0 - 1] David Villa
24' [1 - 1] Manu de Moral
38' [2 - 1] Manu de Moral
69' [3 - 1] Leon