38 turas: "Inter" - Italijos čempionai (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį "Seria A" pirmenybėse įvyko aštuonerios paskutiniojo XXXVIII turo rungtynės, po kurių paaiškėjo, jog Italijos čempionais tapo Milano "Inter" futbolininkai.

Jose Mourinho auklėtiniai lemiamame mače išvykoje iššvaistė gausybę puikių progų pasižymėti, tačiau vis tiek sugebėjo palaužti "Siena" vienuolikę minimaliu rezultatu 1-0 ir iškovojo 18 "Scudetto" klubo gyvavimo istorijoje.

Nugalėtojų gretose vienintelį įvartį 57 minutę po kapitono Javiero Zanetti perdavimo pelnė Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjas Diego Milito.

Kartu su "Inter" į kitų metų UEFA Čempionų lygos turnyrą pateko "Roma" ekipa išvykoje rezultatu 2-0 įveikusi Veronos "Chievo" komandą. Įvarčių autoriai - Mirko Vučiničius ir Daniele De Rossi.

Prestižiškiausiame Europos turnyre taip pat kausis 3-4 vietas galutinėje įskaitoje užėmusios ekipos - "Milan" bei Genujos "Sampdoria".

Kito sezono Europos lygos varžybose grumsis "Palermo", "Napoli" ir Turino "Juventus" klubai.

Kitose šios dienos rungtynėse šansų išlikti aukščiausioje Italijos futbolo lygoje neturėję "Livorno" futbolininkai išvykoje rezultatu 4-1 buvo priversti pripažinti "Parma" vienuolikės pranašumą. Svečių gretose įvartį pelnė visą susitikimą žaidęs lietuvis Tomas Danilevičius.

Kartu su "Livorno" į "Seria B" pirmenybes iškrito "Siena" bei "Atalanta".

Bergamo "Atalanta" 1 - 2 "Palermo"
12' [0 - 1] Edison Cavani
48' [1 - 1] Fabio Ceravolo
90' [1 - 2] Edison Cavani (iš 11 m. baudinio)

"Bari" 2 - 0 "Fiorentina"
35' [1 - 0] Cristian Stellini
90' [2 - 0] Emanuel Benito Rivas

90' iš aikštės pašalintas Alessandro Gamberini ("Fiorentina")

"Cagliari" 1 - 1 "Bologna"
3' [0 - 1] Martins Bolzan Adailton
65' [1 - 1] Daniele Ragatzu

"Catania" 1 - 0 "Genoa"
65' [1 - 0] Maximiliano Gaston Maxi Lopez

64' iš aikštės pašalintas Ivan Juric ("Genoa")

Veronos "Chievo" 0 - 2 "Roma"
39' [0 - 1] Mirko Vucinic
45' [0 - 2] Daniele De Rossi

"Parma" 4 - 1 "Livorno"
45' [1 - 0] Davide Lanzafame
46' [2 - 0] Davide Lanzafame
49' [3 - 0] Stefano Morrone
72' [3 - 1] Tomas Danilevičius
90' [4 - 1] Hernan Crespo

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė visas rungtynes.

Genujos "Sampdoria" 1 - 0 "Napoli"
52' [1 - 0] Giampaolo Pazzini

"Siena" 0 - 1 Milano "Inter"
57' [0 - 1] Diego Milito