32 turas: "Marseille" ir toliau pirmauja © Eurofootball.lt
Po savaitgalį sužaistų "Ligue 1" pirmenybių 32-ojo turo rungtynių situacija Prancūzijos čempionate tapo labai įdomi - daugkartinis šalies čempionas "Lyon" klubas patyrė dar vieną nesėkmę ir nukrito jau į 3-ąją poziciją, tuo tarpu dabartinis lyderis "Marseille" iškovojo dar tris taškus ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl čempionų titulo.

Pastarųjų metų "amžinasis" čempionas "Lyon" šiame ture išvykoje susitiko su "Bordeaux" vienuolike ir buvo priverstas pripažinti šios pranašumą minimaliu rezultatu 1-0. Lemiamą mačo įvartį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pelnė Alou Diarra.

Po šios pergalės "Bordeaux" pakilo į antrąją vietą čempionate, dviem taškais lenkdamas trečioje vietoje esančius "Lyon" futbolininkus.

Šiuo čempionų kluptelėjimu puikiai pasinaudojo pirmenybių lyderis "Marseille" klubas, išvykoje 1-2 įveikęs "Lorient" ekipą ir sutvirtinęs savo pozicijas. "Marseille" didžiąją mačo dalį teko vytis savo varžovus, kai jau 7-ąją minutę Kevinas Gameiro išvedė "Lorient" į priekį, tačiau antrajame kėlinyje po Renato Civelli ir Brandao įvarčių svečiams pavyko išsiveržti į priekį ir išlaikyti persvarą iki mačo pabaigos.

Po šios pergalės "Marseille" dviem taškais lenkia 2-oje vietoje esantį "Bordeaux" klubą ir jau keturiais taškais pirmauja prieš "Lyon" futbolininkus.

32-ojo turo rezultatai:

"%c00064" 1 - 0 "%c00055"
43` [1 - 0] Alou Diarra

"%c00293" 1 - 2 "%c00071"
7` [1 - 0] Kevin Gameiro
59` [1 - 1] Renato Civelli
79` [1 - 2] Brandao

88` Arnaud Le Lan ("Lorient") ir Lorik Cana ("Marseille") pašalinti iš aikštės

"%c00023" 3 - 0 "%c00366"
41` [1 - 0] Ludovic Giuly
55` [2 - 0] Jerome Rothen
89` [3 - 0] Guillaume Hoarau

"%c00206" 1 - 2 "%c00254"
1` [0 - 1] Youssouf Hadji
45` [1 - 1] Sambou Yatabare
84` [1 - 2] Geoffrey Adjet

"%c00367" 1 - 0"%c00092"
40` [1 - 0] Laurent Courtois (iš 11m.)

"%c00036" 3 - 1 "%c00067"
77` [1 - 0] Jerko Leko (iš 11m.)
84` [2 - 0] Juan Pablo Pino
86` [2 - 1] Bruno Cheyrou
90` [3 - 1] Juan Pablo Pino

75` Lucien Aubey ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"%c00066" 2 - 0 "%c00090"
19` [1 - 0] Christian Bekamenga
89` [2 - 0] Mamadou Bagayoko

55` Gerald Cid ("Nice") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 0 - 1 "%c00025"
85` [0 - 1] Thomas Kahlenberg

"%c00306" 0 - 2 "%c00098"
49` [0 - 1] Gregory Cerdan
66` [0 - 2] Anthony Le Tallec

"%c00146" 2 - 1 "%c00094"
50` [1 - 0] Arauajo Ilan
66` [2 - 0] Batefimbi Gomis
71` [2 - 1] Nicolas Fauvergue