31 turas: 21-oji "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaisti penki 31-ojo turo mačai. Dar vienos rungtynės tarp "Lorient" ir "Marseille" ekipų bus žaidžiamos vėlai vakare.

Jau 21-ąją pergalę čempionate iškovo link septintojo iš eilės čempionų titulo žengiantis "Lyon" klubas, išvykoje 1-2 palaužęs "Valenciennes" ekipą. Čempionus į priekį jau 8-ąją mačo minutę išvedė puikią formą sezonui artėjant link pabaigos įgavęs ir įvarčius mušantis Abdulkaderas Keita ir nors 26-ąją minute Ericas Chelle sugebėjo rezultatą išlyginti, galutinį tašką padėjo Sidney`us Govou, 64-ąją minutę pasiuntęs kamuolį į "Valenciennes" vartų tinklą ir iškovojęs savo ekipai 3 taškus.

Svarbią pergalę iškovojo dėl išlikimo lygoje kovojantis "Sochaux" klubas, namuose minimaliu rezultatu palaužęs į 6-ąją poziciją nukritusią "Nice". Pergalingą ir vienintelį mačo įvartį 80-ąją minutę pelnė Romainas Pitau.

Pasinaudoję "Nice" kluptelėjimu į 5-ąją poziciją po šio turo pakilo lygiosiomis mačą su "Caen" baigę "Le Mans" futbolininkai. "Caen" žaisdami išvykoje jau 13-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė Yohanas Gouffranas, tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui Marko Basa rezultatą išlygino. Daugiau įvarčių iki mačo pabaigos pelnyta nebuvo, tad ekipos pasidalino po tašką.

31-ojo turo rezultatai:

"%c00306" 1 - 2 "%c00055"
8` [0 - 1] Abdulkader Keita
26` [1 - 1] Eric Chelle
64` [1 - 2] Sidney Govou

"%c00065" 1 - 0"%c00090"
80` [1 - 0] Romain Pitau

"%c00098" 1 - 1"%c00206"
13` [0 - 1] Yohan Gouffran
33` [1 - 1] Marko Basa

"%c00094" 0 - 2 "%c00025"
41` [0 - 1] Dennis Oliech
56` [1 - 1] Daniel Niculae

"%c00096" 0 - 2 "%c00092"
79` [0 - 1] Achille Emana
81` [0 - 2] Achille Emana