28 turas: dešimtoji iš eilės "Wolfsburg" pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos dar šešerios 28-tojo turo rungtynės.

Dešimtąją pergalę iš eilės iškovojo lyderis "Wolfsburg" klubas, kuris šįsyk namuose 2-1 įveikė Leverkuzeno "Bayer" ekipą. Pirmieji į priekį mače išsiveržė šeimininkai, kai už Manuelio Friedricho pražangą 11 metrų baudinį realizavo Grafite.

Jau antrojo kėlinio pradžioje rezultatas galėjo tapti lygiu, tačiau Simono Rolfes smūgis pataikė į virpstą. Visgi jau 54 minutę po Toni Krooso įvarčio rezultatas išsilygino.

Tačiau "Wolfsburg" žūtbūt norėjo laimėti ir jiems tai pavyko padaryti - 58 minutę tikslaus Zvjezdano Misimovičiaus perdavimo sulaukęs Grafite pelnė pergalingą komandos įvartį.

Antroje vietoje turnyrinėje lentelėje išsilaikė Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri dėka Luca Toni įvarčio 65 minutę išvykoje įveikė "Arminia Bielefeld".

Po pergalės prieš "Koln" į trečiają vietą bent jau laikinai pakilo ir "Stuttgart" ekipa. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Mario Gomezas.

Savo varžovus šiandien taip pat įveikė Dortmundo "Borussia" bei Frankfurto "Eintracht", tuo tarpu "Karlsruhe" ir "Hoffenheim" ekipų mačas baigėsi lygiosiomis.

"Wolfsburg" 2 - 1 Leverkuzeno "Bayer"
23' [1 - 0] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
53' [1 - 1] Toni Kroos
85' [2 - 1] Grafite

"Arminia Bielefeld" 0 - 1 Miuncheno "Bayern"
64' [0 - 1] Luca Toni

"Koln" 0 - 3 "Stuttgart"
16' [0 - 1] Mario Gomez
55' [0 - 2] Mario Gomez
71' [0 - 3] Mario Gomez

"Bochum" 0 - 2 Dortmundo "Borussia"
11' [0 - 1] Patrick Owomoyela
54' [0 - 2] Nelson Haedo Valdez

"Karlsruhe" 2 - 2 "Hoffenheim"
28' [0 - 1] Sejad Salihovic
33' [1 - 1] Sebastian Freis
48' [1 - 2] Selim Teber
65' [2 - 2] Giovanni Federico

89' iš aikštės pašalintas Gustavo Luiz ("Borussia")

Frankfurto "Eintracht" 4 - 1 "Gladbach"
40' [1 - 0] Alexander Meier
47' [2 - 0] Nicos Liberopoulos
75' [2 - 1] Frederick Demis (iš 11 metrų baudinio)
80' [3 - 1] Marco Russ
89' [4 - 1] Michael Fink