26 turas: "Roma" iškovojo dešimtają pergalę iš eilės © Eurofootball.lt
Šiandien Italijos čempionate buvo sužaisti likusieji 26 turo susitikimai. Pergales iškovojo abu sostinės klubai - rekordą pakartojusi "Roma" ir išvykoje triumfavęs "Lazio", tuo tarpu "Sampdoria" ir "Udinese" netikėtai suklupo namuose.

Dešimtają pergalę iš eilės, pakartodama "Serie A" rekordą kuris priklausė trims klubams, iškovojo "Roma" ekipa, namuose rezultatu 1-0 įveikdama "Empoli" ekipą. Pergalingą įvartį savo komandai pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis saugas Simone Perrotta. Po šios pergalės "Roma" pakilo į ketvirtają vietą. Visgi sostinės komanda sulaukė ir blogų naujienų - šiose rungtynėse sunkią traumą patyrė ekipos kapitonas Francesco Totti.

Netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė "Fiorentina" klubas, rezultatu 1-2 nusileidęs "Lazio" ekipai. Nors pirmajį rungtynių pusvalandį pavojingiau žaidė šeimininkai, įvartį dėka individualių Valono Behrami pastangų pavyko pelnyti būtent "Lazio" komandai. "Fiorentina" puolė lyginti rezultato, tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui klubas praleido antrajį įvartį - taikliai galva į varžovų vartus kamuolį pasiuntė "Lazio" puolėjas Tommaso Rocchi.

Šeimininkų treneris Cesare Prandelli tučtuojau ėmėsi priemonių - į aikštę išbėgo jaunasis klubo supertalentas Valerijus Bojinovas, ir jis praėjus aštuonioms minutėms įmušęs fantastišką įvartį sugražino savo komandai viltį. "Fiorentina" po šio įvarčio dar labiau padidino spaudimą, tačiau "Lazio" vartininkas Angelo Peruzzi rungtyniavo patikimai ir sostinės ekipa šventė netikėtą pergalę.

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Genujoje, kur vietos "Sampdoria" 1-2 nusileido "Ascoli" ekipai. Šeimininkai, kurie paskutines 15 minučių turėjo verstis be raudoną kortelę gavusio Francesco Flachi, nesugebėjo sustabdyti vis labiau turnyrinėje lentelėje į viršų kopiančio "Ascoli", kuris po šios pergalės pakilo į 11 vietą.

Tuo staigmenos šiame ture nesibaigė. "Udinese" namie tokiu pat rezultatu turėjo pripažinti "Siena" komandos pranašumą. Šeimininkus palaidojo du svečių puolėjo Rej Volpato įvarčiai penkių minučių eigoje pirmajame kėlinyje. Nors "Udinese" antrajame kėlinyje ir demonstravo geresnį žaidimą, išlyginti rezultato taip ir nesugebėjo.

Labai svarbią pergalę autsaiderių dvikovoje iškovojo "Parma", minimaliu rezultatu svečiuose įveikusi "Treviso" ekipą. Pergalę lėme puikus "Parma" vartininko Luca Bucci žaidimas. Tačiau svečiai turėtų dėl pergalės dėkoti ir teisėjui, kadangi Fabio Simplicio mušdamas įvartį buvo nuošalėje, tačiau teisėjas jos neužfiksavo.

Kiti du šio turo susitikimai tarp "Chievo" ir "Palermo bei "Lecce" ir "Reggina" klubų baigėsi be įvarčių.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"%c00028" 1 - 0 "%c00085"
15` [1 - 0] Simone Perrotta

"%c00143" 1 - 2 "%c00019"
32` [0 - 1] Valon Behrami
49` [0 - 2] Tommaso Rocchi
60` [1 - 2] Valeri Bojinov

"%c00070" 1 - 2 "%c00262"
56` [0 - 1] Fabio Quagliarella
71` [1 - 1] Sergio Volpi
85` [1 - 2] Igor Budan

75` iš aikštės pašalintas Francesco Flachi ("Sampdoria")

"%c00063" 1 - 2 "%c00080"
34` [0 - 1] Rej Volpato
38` [1 - 1] Vincenzo Iaquinta (11m.)
39` [1 - 2] Rej Volpato

90` iš aikštės pašalintas Vincent Candela ("Udinese")

"%c00263" 0 - 1 "%c00029"
14` [0 - 1] Fabio Enrico Simplicio

"%c00068" 0 - 0 "%c00200"

"%c00061" 0 - 0 "%c00081"