26 turas: Netikėtumų diena Bundesligoje © Eurofootball.lt
Daug nelauktų rezultatų pateikė 26-asis Vokietijos čempionato turas – pergalės ir vėl nesugebėjo iškovoti "Werder", tuo tarpu "Bayern" bei "Hamburg" vos išvengė nesėkmių prieš autsaiderius.

Miuncheno "Bayern" svečiuose Bavarijos derbyje sužaidė 1-1 su "Nurnberg" klubu. Prieš pat kėlinio pabaigą "Nurnberg" išsiveržė į priekį, o įvartį nuostabiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pelnė šio sezono komandos atakų lyderis Z. Misimovičius (9 įvarčiai).

"Bayern" pavyko išsigelbėti 81-ąją minutę, kai gavęs kamuolį baudos aikštelėje stipriu smūgiu pasižymėjo L. Podolski. Vokiečiui tai buvo pirmasis įvartis Bundesligoje po metų pertraukos. "Nurnberg" ir toliau lieka šiemet dar neiškovojęs pergalės.

Lygiosios "Bayern" pozicijų nepablogino, kadangi nesisekė ir kitiems lygos lyderiams: po žiemos pertraukos puikią formą demonstravęs Leverkuzeno "Bayer" pralaimėjo antrą mačą iš eilės, šįkart namuose 0-2 prieš "Eintracht", o "Hamburg" namuose tik 83-ąją minutę išplėšė lygiasias rungtynėse su autsaideriais "Arminia" futbolininkais.

Per pastaruosius turus daugybę taškų išbarstęs Brėmeno "Werder" toliau rungtyniauja nesėkmingai – šįkart namuose 1-2 pralaimėta dėl išlikimo kovojančiai "Duisburg" ekipai.

Rezultatai

"%c00101" 0 - 1 "%c00011"
90' [0 - 1] Jacek Krzynowek

"%c00008" 0 - 2 "%c00257"
23' [0 - 1] Marco Russ
90' [0 - 2] Vaggelis Mantzios

"%c00016" 1 - 2 "%c00258"
32' [0 - 1] Ivica Grlic
42' [0 - 2] Mannaseh Ishiaku
58' [1 - 2] Diego

"%c00010" 3 - 3 "%c00100"
4' [1 - 0] Christoph Dabrowski
9' [2 - 0] Benjamin Auer
37' [2 - 1] Sebastian Kehl
40' [2 - 2] Mladen Petric
42' [3 - 2] Benjamin Auer
65' [3 - 3] Tinga

"%c00342" 0 - 0 "%c00015"

"%c00024" 1 - 1 "%c00210"
72' [0 - 1] Markus Bollmann
83' [1 - 1] Paolo Guerrero

66' David Jarolim ("Hamburg") pašalintas iš aikštės
85' Jörg Böhme ("Arminia") pašalintas iš aikštės

"%c00208" 1 - 1 "%c00001"
44' [1 - 0] Zvjezdan Misimovic
81' [1 - 1] Lukas Podolski