25 turas: "Moskva" tolsta nuo lyderių © Eurofootball.lt
Sekmadienį Rusijos „Premier“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos ketverios 25-ojo turo rungtynės. Šansą priartėti prie lyderių prarado sostinės „Moskva“ klubas, išvykoje sužaidęs lygiosiomis su „Saturn“, „Dinamo“ sužaidė lygiosiomis su „Krylja Sovetov“, „Rostov“ padidino pralaimėjimų seriją nusileisdami „Spartak Nalchik“, o „Tom“ nukovė „Kuban“.

Sostinės Maskvos „Dinamo“ klubas namuose surėmė ginklus su krizėje esančiu Samaros „Krylja Sovetov“ klubu. Prabėgus vos 5 minutėms aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, kai puolėjas Denisas Kolodinas baudos smūgiu nukreipė kamuolį į „devyniukę“, nepalikdamas jokių šansų vartininkui Eduardo Lobosui.

Vis dėlto šeimininkai neilgai džiaugėsi turėta persvara. Po ilgesnės pertraukos į pagrindinę „Dinamo“ ekipos sudėtį patekęs Lietuvos nacionalinės rinktinės vartų sargas Žydrūnas Karčemarskas nesugebėjo atmušti „Krylja Sovetov“ kapitono Davido Mujiri iš tolimos distancijos smūgiuoto kamuolio.

Visgi šiose rungtynėse „Dinamo“ turėjo galimybių iškovoti pergalę šiose rungtynėse. Po Kirilo Kombarovo perdavimo legionierius iš Portugalijos Danni būdamas laisvas smūgiavo pro šalį.

Iš kitos pusės šeimininkai galėjo ir pralaimėti, jeigu nepatikimas legionieriaus iš Lietuvos vartų sargo Ž,Karčemarsko žaidimas. Bet lietuvis antrojo kėlinio viduryje praleido antrąjį įvartį, bet teisėjų nuomone svečių puolėjas Marko Topičius jį pelnė būdamas nuošalėje.

Ramenskojės „Saturn“ kovoje dėl prizinės vietos su sostinės „Moskva“ klubu baigė nulinėmis lygiosiomis 0-0. Komandoms nepavyko sukurti nei vieno verto dėmesio momento, nors kova aikštėje ir buvo labai arši.

Tomske „Tom“ klubas nugalėjo dar vieną čempionato autsaiderį Krasnodaro „Kuban“ klubą. Du įvarčius aikštės šeimininkams įmušė puolėjas Goranas Maznovas. Be to, abi ekipos turėjo baigti mačą nepilnos sudėties, nes iš aikštės 76-ąją minutę buvo pašalinti Aleksejus Bugajevas („Tom“) ir Aleksandras Orechovas („Kuban“).

Veikiausiai kitą sezoną žemesnėje Rusijos lygoje žais „Rostov“ klubas. Roberto Poškaus komanda šį kartą namuose rezultatu 0-1 turėjo pripažinti „Spartak Nalchik“ ekipos pranašumą. Pergalingo įvarčio autorius – Jurijus Rodenkovas.

Sekmadienio rezultatai:

„Saturn“ 0 – 0 „Moskva“

Edgaras Česnauskis („Saturn“) žaidė iki 62 minutės, Rolandas Džiaukštas („Saturn“) rungtynėms registruotas nebuvo

„Dinamo“ 1 – 1 „Krylja Sovetov“
5‘ [1 – 0] Denis Kolodin
14‘ [1 – 1] David Mujiri

Žydrūnas Karčemarskas („Dinamo“) žaidė visas rungtynes, Arūnas Klimavičius („Dinamo“) žaidė nuo 74 minutės

„Rostov“ 0 – 1 „Spartak Nalchik“
76‘ [0 – 1] Yuri Rodenkov