25 turas: "Lyon" grįžta į pergalių kelią © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaiždiami 25-ojo turo susitikimai. Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir į pergalių kelią sugrįžo tvirtai čempionate pirmaujantis "Lyon" klubas.

Liono ekipa penktadienį išvykoje susitiko su dėl vietos Europos turnyruose kovojančiu "Lille" ir po atkaklios kovos įveikė šį rezultatu 2-1. "Lille" futbolininkai šiose rungtynėse pirmieji įmušė įvartį, kuomet 52-ąją minutę pasižymėjo Johanas Audelis, ir sugebėjo išlaikyti persvarą beveik iki rungtynių pabaigos, tačiau to neužteko norint iškovoti pergalę. 83-ąją rungtynių minutę "Lyon" puolėjas iš Brazilijos Fredas tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų ekipos vartininką, taip išlygindamas rungtynių rezultatą, o iki mačo pabaigos likus vos minutei Prancūzijos nacionalinės rinktinės gynėjas Sebastienas Squillaci pasiuntė antrą kamuolį į "Lille" vartus ir išplėšė savo komandai pergalę.

Savo žaidimą pagaliau, regis, atranda Paryžiaus "P.S.G" klubas. Šį kartą Paulio Le Gueno auklėtiniai išvykoje užtikrintai 0-3 įveikė turnyro vidutiniokę "Nancy" ekipą ir pakilo viena pozicija į viršų - iš 16-osios į 15-ąją. Tiesa, toks rezultatas neatspindi viso mačo eigos, kadangi pirmąjį įvartį "P.S.G" pelnė vos 71-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Pedro Pauleta, o likę du įvarčiai į "Nancy" vartus krito paskutinėmis mačo akimirkomis.

Į 4-ąją turnyrinės lentelės vietą po šio turo pakilo "Sochaux" klubas, namuose rezultatu 2-0 įveikęs "Le Mans" ekipą. "Sochaux" į priekį išsiveržė jau 13-ąją rungtynių minutę, kuomet į "Le Mans" vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Alvaro Santosas. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Le Mano ekipos žaidėjas Hassanas Yebda, 78-ąją minutę pasiuntęs kamuolį į savo vartus ir taip palaidodamas savo ekipos viltis iškovoti bent tašką.

Įdomus ir rezultatyvus mačas vyko Sent Etjene, kur vietos "Saint-Etienne" priėmė "Rennes" klubą ir nusileido šiam rezultatu 1-3. Sėkmingiau rungtynes pradėje svečiai jau 13-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo "Rennes" puolėjas Johnas Utaka. 34-ąją minutę, po tikslaus jaunojo Batefimi Gomiso smūgio "Saint-Etienne" pavyko rezultatą išlyginti, tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai sukurė šiose rungtynėse. Antrajame kėlinyje sužaidus apie 15 minučių tas pats Johnas Utaka atsidūręs vienas prieš vartininką puikiu smūgių pelnė savo antrąjį dienos įvartį, o dar po dviejų minučių po tikslaus jo perdavimo bei vartininko Jerome Janoto klaidos Sylvainas Marveaux pelnė trečiąjį "Rennes" įvartį, taip įtvirtindamas savo ekipos persvarą.

25-ojo turo rezultatai:

"%c00094" 1 - 2 "%c00055"
52` [1 - 0] Johan Audel
83` [1 - 1] Fred
89` [1 - 2] Sebastien Squillaci

"%c00146" 1 - 3 "%c00067"
16` [0 - 1] John Utaka
34` [1 - 1] Batefimi Gomis
59` [1 - 2] John Utaka
61` [1 - 3] Sylvain Marveaux

"%c00293" 0 - 1 "%c00092"
54` [0 - 1] Paulo Cesar (iš 11m.)

"%c00065" 2 - 0 "%c00098"
13` [1 - 0] Alvaro Santos (iš 11m.)
78` [2 - 0] Hassan Yebda (į savo vartus)

"%c00255" 1 - 0 "%c00064"
67` [1 - 0] David Gigliotti

"%c00306" 0 - 1 "%c00090"
30` [0 - 1] Bakary Kone (iš 11m.)

"%c00307" 2 - 2 "%c00025"
14` [0 - 1] Daniel Niculae
19` [1 - 1] Romain Sartre
22` [2 - 1] Joseph Desire Job
89` [2 - 2] Daniel Niculae

"%c00254" 0 - 3 "%c00023"
71` [0 - 1] Pedro Pauleta
87` [0 - 2] Pierre-Alain Frau
90` [0 - 3] Marcelo Gallardo

77` Kim ("Nancy") pašalintas iš aikštės