25 turas: I lygos lyderių kluptelėjimai © Eurofootball.lt
Per trejas LFF I lygos pirmojo šešetuko dvikovas buvo įmuštas vienintelis įvartis. Pakruojo "Kruoja" ne itin gausaus gerbėjų būrio akivaizdoje įveikė Jonavos "Lietavą". Pirmajame kėlinyje T.Markevičiaus pelnytas įvartis ne tik užtikrino pakruojiečiams mažiausiai 4-tąją vietą, bet ir leido priartėti prie laipteliu aukščiau esančio Kėdainių "Nevėžio". Kėdainiečiai nulinėmis lygiosiomis sužaidę su Kauno "Rodikliu" prarado visas viltis tapti I lygos čempionais. Dar daugiau - jiems dar teks kautis su "Kruoja" dėl vietos prizininkų trejete.

"Rodiklio" kluptelėjimu nepasinaudojo lyderį persekiojantis Alytaus "Alytis". Alytiškiai atkakliose rungtynėse su Gargždų "Banga" taip ir nesugebėjo įveikti varžovų gynybos. Kaip ir dera, dviejų geriausiai lygoje besiginančių komandų ("Banga" praleido 14, o "Alytis" - 15 įvarčių) dvikova baigėsi 0-0.

Gali būti, jog kitame ture Kaune įvyksiantis "Rodiklio" ir "Alyčio" susitikimas taps lemiama šio sezono dvikova. Jei kauniečiams pavyktų įveikti alytiškius, jie likus vienam turui užsitikrintų pirmenybių nugalėtojų vardus. Jei sėkmė lydės dzūkus arba dvikova baigsis taikiai, šio sezono I lygos čempionas paaiškės tik spalio 28 dieną.

Skirtingai nei pirmojo šešetuko susitikimuose, komandų, kovojančių dėl 7-12 vietų, dvikovose įvarčių nestigo. Abi Kauno ekipos pratęsė savo pergalingą žygį. "LKKA ir Teledema" be vargo, pasiuntusi net septynis įvarčius į oponentų vartus, pasiėmė tris taškus Ukmergėje. "Kauno jėgeriams" nepavyko savo vartų išsaugoti "sausų", tačiau praėjusių metų stipriausios ekipos pranašumas prieš "Anykščius" abejonių nekėlė - 4-1.

Atkaklios kovos buvo galima tikėti trečiojoje dvikovoje tarp Klaipėdos "Glestum" ir Tauragės "Tauro ir Erros". Diskvalifikacijų išretinta Tauragės ekipa 33 minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į klaipėdiečių vartus pasiuntė žaidžiantis "Tauro ir Erros" treneris A.Bendikas. Visgi antrajame kėlinyje "Glestum" pavyko įrodyti, jog šiuo metu jie pajėgesni už tauragiškius - keturi įvarčiai be atsako ir klaipėdiečiai tęsia kovą dėl 9-osios vietos. Tuo tarpu prie visų "Tauro ir Erros" bėdų prisidėjo dar viena - per paskutines penkias susitikimo minutes E.Taroza sugebėjo "užsidirbti" du įspėjimus ir buvo pašalintas iš aikštės. Tai jau buvo "jubiliejinė" - dešimtoji raudona kortelė Tauragės ekipai.

25 turo statistika

Kėdainių "Nevėžis" 0 - 0 Kauno "Rodiklis"

Alytaus "Alytis" 0 - 0 Gargždų "Banga"

Pakruojo "Kruoja" 1 - 0 Jonavos "Lietava"
20' [1 - 0] T.Markevičius

Kauno "Kauno jėgeriai" 4 - 1 Anykščių "Anykščiai"
11' [1 - 0] A.Garška
26' [2 - 0] A.Rudžionis
50' [3 - 0] A.Rudžionis
78' [4 - 0] A.Rudžionis
85' [4 - 1] A.Ilčenko

Vilkmergė (Ukmergė) 0 - 7 Kauno "LKKA ir Teledema"
11' [0 - 1] J.Mikalauskas
25' [0 - 2] L.Savastas
35' [0 - 3] J.Mikalauskas
48' [0 - 4] M.Grušauskas
51' [0 - 5] E.Černiauskas
59' [0 - 6] M.Grušauskas
79' [0 - 7] E.Černiauskas

Klaipėdos "Glestum" 4 - 1 Tauragės "Tauras ir Erra"
33' [0 - 1] A.Bendikas
62' [1 - 1] G.Zaniauskas
70' [2 - 1] A.Konovalov
71' [3 - 1] M.Stoukus (iš 11 m)
85' [4 - 1] G.Zaniauskas

90' iš aikštės pašalintas E.Taroza („Tauras ir Erra“)

(Vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčiai, skirtumas, taškai)
1. Rodiklis 25 17 5 3 81-22 +59 56
2. Alytis 25 16 6 3 64-15 +49 54
3. Nevėžis 25 14 7 4 46-18 +28 49
4. Kruoja 25 14 4 7 48-29 +19 46
5. Lietava 25 11 6 8 42-27 +15 39
6. Banga 25 9 9 7 42-14 +28 36