24 turas: "P.S.G" įsitvirtina antroje vietoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" čempionate buvo žaidžiami 24-ojo turo susitikimai. Net 5 mačai baigėsi lygiosiomis 1-1.

Pirmoje vietoje po šio turo išliko čempionų titulą ginantis "amžinasis" Prancūzijos čempionas "Lyon" klubas, namuose rezultatu 3-1 įveikęs naujoką "Le Havre". Įvarčius nugalėtojams pelnė pirmajame kėlinyje pasižymėję Edersonas ir Abdulkaderas Keita, bei antrajame kėlinyje taiklų smūgį atlikęs Juninho. Pralaimėjusiųjų gretose paguodos įvartį 81-ąją minutę pelnė jaunasis Loicas Nestoras.

Antroje vietoje, regis, įsitvirtina Paryžiaus "P.S.G" klubas, šiame ture 2-1 palaužęs ir toliau turnyrinės lentelės apačioje liekančią "Saint-Etienne" ekipą. Verta paminėti, kad visi trys mačo įvarčiai buvo pelnyti per 10 pirmojo kėlinio minučių - 26-ąją minutę "P.S.G" į priekį išvedė Mamadou Sakho, 34-ąją minutę pusiausvyra atstatė Dimitris Payetas, o 36-ąją minutę paryžiečiams pergalę nulėmė taiklus Jeremy Clemento smūgis.

Dar du taškus prarado ir nuo pirmaujančių ekipų po truputi tolsta "Bordeaux" klubas, namuose sužaidęs lygiosiomis 1-1 su naujoku "Grenoble". 61-ąją minutę Marouane Chamakhas išvedė "Bordeaux" ekipą į priekį, tačiau 75-ąją minutę Bostjanas Cesaras rezultatą išlygino.

Du taškus šiame ture taip pat prarado pastaruoju metu niekaip pergalės iškovoti nesugebantis "Rennes" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Nancy" vienuolike. "Nacy" gretose 56-ąją minutę pasižymėjo Youssoufas Hadji, o išlyginamąjį įvartį 86-ąją minutę pelnė Jimmy Briandas. Tuo tarpu į 4-ąją poziciją pakilo puikiai šį sezoną rungtyniaujanti "Toulouse" ekipa, išvykoje 1-2 įveikusi "Sochaux" klubą.

24-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 3- 1 "%c00366"
33` [1 - 0] Ederson
44` [2 - 0] Abdulkader Keita
74` [3 - 0] Juninho
81` [3 - 1] Loic Nestor

70` John Mensah ("Lyon") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 2 "%c00092"
11` [1 - 0] Rabiu Afolabi
32` [1 - 1] Jacques Faty (į savo vartus)
65` [1 - 2] Pierre-Andre Gignac

"%c00023" 2 - 1 "%c00146"
26` [1 - 0] Mamadou Sakho
34` [1 - 1] Dimitri Payet
36` [2 - 1] Jeremy Clement

"%c00064" 1 - 1 "%c00367"
61` [1 - 0] Marouane Chamakh
75` [1 - 1] Bostjan Cesar

"%c00067" 1 - 1 "%c00254"
56` [0 - 1] Youssouf Hadji
86` [1 - 1] Jimmy Briand

"%c00025" 2 - 0 "%c00094"
30` [1 - 0] Ireneusz Jelen
35` [2 - 0] Kamel Chafni

77` Thomas Kahlenberg ("Auxerre") pašalintas iš aikštės

"%c00206" 1 - 1 "%c00293"
33` [1 - 0] Steve Savidan
46` [1 - 1] Rafik Saifi

90` Benjamin Genton ("Lorient") pašalintas iš aikštės

"%c00098" 1 - 2 "%c00090"
55` [1 - 0] Thorstein Helstad
76` [1 - 1] Emerse Fae
90` [1 - 2] Mahamane Traore

77` Loic Remy ("Nice") ir Gregory Cerdan ("Le Mans") pašalinti iš aikštės

"%c00306" 1 -1 "%c00066"
17` [1 - 0] Rafael Schmitz
61` [1 - 1] Ivan Klasnič

"%c00036" 0 - 1 "%c00071"
77' [0 - 1] Bakary Kone