23 turas: "Barcelona" prarado taškus Sevilijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienį vyko trejos 23 turo rungtynės.

Du taškus prarado lyderė "Barcelona", kuri mačą išvykoje prieš Sevilijos "Real Betis" baigė taikiai 2-2.

Pirmasis įvartis rungtynėse buvo pelnytas 18 minutę, kuomet gynėjas Alessandro Melli smūgiu galva nuginklavo "Barcos" vartų sargą Victorą Valdesą.

Jau po šešių minučių šeimininkai padvigubino persvarą, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo saugas Markas Gonzalezas. Netrukus įmušti galėjo svečiai, tačiau patikimai sužaidė "Real Betis" ekipos gynėjai.

45 minutę "Barca" pasiekė savo - prieš Andresą Iniestą baudos aikštelėje prasižengė vienas iš šeimininkų žaidėjų ir mačo teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Vis tik vartininkas Ricardo pirmajį Samuelio Eto'o smūgį atlaikė, tačiau puolėjas antru smūgiu įvartį vis dėlto pelnė.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai įtemptai, mat "Barca" siekė išlyginti rezultatą, o "Real Betis" norėjo pelnyti trečiajį įvartį. Jiems tą padaryti pavyko, tačiau Ricardo Oliveiros įvartis nebuvo įskaitytas, nes puolėjas buvo nuošalėje.

Kiek vėliau tas pats R.Oliveira turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau jo smūgį puikiai atlaikė V.Valdesas. "Barca" taip pat pavojingai atakavo - S.Eto'o smūgiuotas kamuolys pralėkė visai šalia šeimininkų vartų, o netrukus labai pavojingą Gerardo Pique smūgį atrėmė vartininkas Ricardo.

Tačiau 84 minutę "Barca" pagaliau išlygino rezultatą - S.Eto'o puikiai suklaidino varžovus ir stipriu smūgiu pelnė įvartį. Per likusį laiką rezultatas nepakito ir "Barcelona" suteikė varžovams šansą sumažinti atsilikimą iki jos turnyrinėje lentelėje.

Sevilijos "Real Betis" 2 - 2 "Barcelona"
18' [1 - 0] Alessandro Melli
25' [2 - 0] Mark Dennis González
45' [2 - 1] Samuel Eto'o
88' [2 - 2] Samuel Eto'o

La Korunijos "Deportivo" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Valencia" 1 - 1 "Malaga"
53' [1 - 0] David Villa
60' [1 - 1] Raul Albiol (į savus vartus)