21 turas: "Valencia" pergalė prieš "Atletico" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Ispanijos čempionate buvo sužaistos trejos 21-o turo rungtynės. Pergales šventė "Deportivo", "Zaragoza" ir "Valencia" vienuolikės.

Paskutinės, tačiau daugiausiai dėmesio susilaukusios, šeštadienį vyko rungtynės Valensijoje, kur vietos komanda priėmė Madrido "Atletico". Ambicijų dar pakovoti dėl Ispanijos čempionų titulo neprarandantys "Valencia" futbolininkai į priekį išsiveržė 15-ą minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Argentinos rinktinės gynėjas Roberto Ayala.

Po traumos atsigavęs Ispanijos rinktinės saugas Vicente perdavimu iš krašto padėjo Fernando Morientesui padvigubinti persvarą 54-ą minutę. Nors buvęs "Valencia" puolėjas Mista po kelių minučių tolimu smūgiu sušvelnino rezultatą, po dar vieno Vicente perdavimo F.Morientesas 68-ą minutę įtvirtino pergalę.

Ir toliau 2007-aisiais be pralaimėjimų žengia La Korunijos "Deportivo", šįkart namie 1-0 įveikę "Mallorca" futbolininkus. Prieš pat pertrauką baudos aikštelėje buvo prasižengta prieš Angelį Arizmendi ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Urugvajietis Fabianas Estoyanoffas nesuklydo ir įmušė, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą įvartį.

Tikru didvyriu "Zaragoza" fanų akyse tapo puolėjas Sergio Garcia, dviem įvarčiais atnešęs savo ekipai svarbią pergalę Barselonoje prieš "Espanyol" kovoje dėl kelialapių į Europos turnyrus. 55-ą minutę ispanas sugebėjo priimti tolimą perdavimą ir išvedė svečius į priekį.

Nors likus žaisti mažiau nei penkias minutes "Espanyol" puolėjas Luisas Garcia išlygino rezultatą, jau po minutės "Zaragoza" brazilas Ewerthonas prasiveržė kairiuoju kraštu ir atliko puikų perdavimą, po kurio Sergio Garcia įmušė pergalingą įvartį.

Statistika

"Valencia" 3 - 1 Madrido "Atletico"
15` [1 - 0] Roberto Ayala
54` [2 - 0] Fernando Morientes
56` [2 - 1] Mista
69` [3 - 1] Fernando Morientes

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 "Mallorca"
45` [1 - 0] Fabian Estoyanoff

Barselonos "Espanyol" 1 - 2 "Zaragoza"
55` [0 - 1] Sergio Garcia
85` [1 - 1] Luis Garcia
87` [1 - 2] Sergio Garcia